Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen a férfiak többsége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férfiak többsége?

Figyelt kérdés
Már egyre jobban kezdem elengedni ezt az ismerkedés témát,a legtöbb férfi csak dugni akar,1 hét múlva lelép,meleg,vagy messze él. Én csak boldog akarok lenni valakivel,komoly célból olyan nagy kérés ez? Igaz nem vagyok idős,de mivel még soha nem volt kapcsolatom,így 20.évemben már vágynék arra hogy valakivel kialakúljon komolyabb,de ilyenek között nagyon nehéz találni,ki van még ezzel így?:(
ma 18:06
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

39 folyt

"Bulikba de ott esélytelen,bárokban is néha,meg társkeresőn."


Na igen, a bulik, bárok nem igazán alkalmasak komoly párkeresésre, mert ott túl sok a kötetlenség.

A társkereső lehet jó, de nem hinném, hogy 20 évesen feltétlenül ez a forma a legcélravezetőbb.

ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
46%

39


36/Nő voltam


A kishúgom lennél, ezeket tudnám mondani neked. :)

ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Sok a selejt ez tény. Még a nagy ők is lásd válàsok.
ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Az a problémám, ha én most leírom, hogy ha CSAK ennyi az elvárásod akkor írj és beszélgessünk akkor miben fogadunk, hogy nem fogsz?
ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

idősebb vagyok, nem csak dugni akarok, nem lépek le 1 hét múlva és nem vagyok meleg

beszélgethetünk, elmehetünk kávézni

ma 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!