Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen a férfiak többsége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férfiak többsége?

Figyelt kérdés
Már egyre jobban kezdem elengedni ezt az ismerkedés témát,a legtöbb férfi csak dugni akar,1 hét múlva lelép,meleg,vagy messze él. Én csak boldog akarok lenni valakivel,komoly célból olyan nagy kérés ez? Igaz nem vagyok idős,de mivel még soha nem volt kapcsolatom,így 20.évemben már vágynék arra hogy valakivel kialakúljon komolyabb,de ilyenek között nagyon nehéz találni,ki van még ezzel így?:(
ma 18:06
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
72%

Abban 99,9% biztos lehetsz, hogy egy 20 éves srácnak az UTOLSÓ amire vágyik, az a komoly kapcsolat.

30-35 éveseknél már olyan 60% esély van rá, azokból tudnál esetleg válogatni.

ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező az egyes sztm az érettebbet úgy gondolta, hogy 30 pluszosat.

4 sok normális férfi van, aki nem aszex és nem csak pár dugásra keres nőt. Te nem ebbe tartotol, oké.

8 sztm a 30asok jobbak is, hiába plusz 10 év. Én anno 20 évesen szoba se álltam 20-on évesekkel.

Ahogy a 10es írja...azért ott több komolyabb van.


Amúgy hol és hogyan ismerkedsz?

N 32

ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Bulikba de ott esélytelen,bárokban is néha,meg társkeresőn.
ma 19:00
 14/45 anonim ***** válasza:
67%

Felejtős...ott többnyire a selejt van.

Valami hibbi pl? Miket szeretsz csinálni?

12 voltam.

ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen nagyon fals, toxikus maszkulin képe a legtöbb férfinak, hogy milyen egy párkapcsolat, meg hogy mit remélhet egy nőtől. Sokan kis se növik ezt, csak megházasodnak mert ez a társadalmi elvárás.
ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
14. Tánc most jelenleg azt is űzöm.
ma 19:09
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy rakat olyan online kapcsolatom akik messze vannak meg köztes városban lenne tali meg akik "csak" 50km re vannak de azokkal is hónapok egyeztetni mire neki is nekem is jó egyszerre hogy jönne, a többi meg ugye megy a levesbe hiába lenne közel mivel cseten kérdeznek szexről, vagy másik cseten ismerkedik fűzne be és csak aztán lenne randi, vagy rondák vagy foglaltak.


Hát nehéz szénakazalban azt az egyet megtalálni.

Aki meg csak annyiban más hogy arról meg később derül csak ki hogy szintén olyan mint a többi. Vagy hűtlen vagy nem akar komolyabbat csak évekig járni aztán lép le meg ilyenek

ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudok egy hét után lelépni mert egy percet nem szánnak rám a nők
ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Utolsó: Teljesen egyetértek,mindent leírtál,igaz!
ma 19:15
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

17. És soha senkit nem kérdeztem cseten szexről, mégse kellettem senkinek, pedig mindig komolyat kerestem.

Úgy vagyok szűz hogy lett volna akinek bekamuzhatom a szerelmet, de nem tettem meg.

Aki normális annak se adtok esélyt, meg gosztingoltok, csak mert nem egy stendupos az ember fia.

Valahogy nem tudlak titeket sajnálni!

ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!