Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen a férfiak többsége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férfiak többsége?

Figyelt kérdés
Már egyre jobban kezdem elengedni ezt az ismerkedés témát,a legtöbb férfi csak dugni akar,1 hét múlva lelép,meleg,vagy messze él. Én csak boldog akarok lenni valakivel,komoly célból olyan nagy kérés ez? Igaz nem vagyok idős,de mivel még soha nem volt kapcsolatom,így 20.évemben már vágynék arra hogy valakivel kialakúljon komolyabb,de ilyenek között nagyon nehéz találni,ki van még ezzel így?:(
ma 18:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
6%
Keress érettebb pasit
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Szerinted nem azt próbálom,mit olvastál az előbb??
ma 18:18
 3/42 anonim ***** válasza:
19%
Gyerek pna hiszti.
ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
18%
Az is baj, ha aszexuális valaki, általában nem szokott jó pontnak számítani. Mégis mi volna a jó? Ha az ember, mint egy robot, mindig azt gondolná, amit elvárnak tőle?
ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
15%
Kapsz majd nemsoká pár ajánlatot itt ne aggódj. Tőlem nem mert fiatal vagy hozzám.
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok aszex meg semmilyen szexuális csak hetero!
ma 18:36
 7/42 anonim ***** válasza:
16%
Hát igen ez itt felhívás keringőre.... amúgy meg 30 F vagyok ha esetleg van kedved írj ;)
ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
0%

Az 1-es arra gondol, hogy gyere össze egy nálad minimum 10 évvel öregebb faszival.

Sajnos a te korosztályod tényleg nem akar komoly kapcsolatot.

ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Azok se komolyak sajna,ez nem attól függ,lelépni megteszi egy 40 éves is meg 30. Ez az adott embertől függ.
ma 18:39
 10/42 anonim ***** válasza:
63%
Hát erről van szó.Hogy azok között nagyobb az arány, aki komolyat keres, DE NEM MIND olyan.
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!