Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen a férfiak többsége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férfiak többsége?

Figyelt kérdés
Már egyre jobban kezdem elengedni ezt az ismerkedés témát,a legtöbb férfi csak dugni akar,1 hét múlva lelép,meleg,vagy messze él. Én csak boldog akarok lenni valakivel,komoly célból olyan nagy kérés ez? Igaz nem vagyok idős,de mivel még soha nem volt kapcsolatom,így 20.évemben már vágynék arra hogy valakivel kialakúljon komolyabb,de ilyenek között nagyon nehéz találni,ki van még ezzel így?:(
ma 18:06
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
44%
30 gondolom megis dugták,utána kapcsolt,szokásos sztori
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Ez nem ide tartozik kivel mivan,de egyébkent rohadtul nem ezért,általában dícsérni szoktak.
ma 19:32
 33/45 anonim ***** válasza:
74%

Azért nőnél elég ritka, ha egyetlen olyan férfit se talál, akivel tudna valamit kezdeni.

Akkor rossz körökben mozogsz, rossz mintákat láttál, vagy hasonló.

Például a buli sajnos kifejezetten rossz a tartós kapcsolatokhoz. Ott nem azt keresik (manapság).

Társkereső egy fokkal jobb, de ott meg ezer kiéhezett férfi rohan meg.

ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez kicsit ismét egy érdekes helyzet. A kérdező, meg egy másik itteni válaszoló nő is előadja, hogy nem talál normális férfit, meg hogy minden esetben a férfi volt a csak és kizárólag hibás. Meg a selejt. Na ha ezt férfi írná itt le csak fordított előjelekkel a nőkre általánosítva, egyből beleállnának hogy incel, élettelen, ne is akarjon inkább senkit, fölös hiszti kérdés lapozzunk, stb. Pedig ha jól látom az önkritika itt se több, rengeteg pontban fel van sorolva mi a baj az említett férfiakkal. Az összessel :D De az, hogy esetleg az adott nő is hibás lehet, az nyilván fel sem merülhet...


Ezt én most csak elgondolkodtatás gyanánt írtam. Nem fogok feleslegesen vitázni meg bizonygatni semmit, aki rendszeresen látogatja az oldalt és a kategóriát, annak tudnia kell miről beszélek. Nagyon gyakori jelenség.


Kérdező, számodra pedig a jótanácsom az, hogy kezd el vizsgálni a saját felelősségedet is a kialakult helyzetben. Ha folyton a nem megfelelőeket vonzod be, akkor bizony nálad is olyan probléma lehet, amin minél előbb javítanod kellene. És ez most nem kötekedés, hanem többnyire valóban így szokott lenni. Minél előbb megtalálod a hiba forrását, annál előbb változtathatsz, és annál hamarabb megtalálhatod a számodra is megfelelőt. Sok sikert!

ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
80%

Mindig csak komoly kapcsolat érdekelt. Sosem pedzegettem a szex témát, pedig volt olyan is, aki egy alkalommal kifejezetten ezt tette (- nem éltem vele, nem tartottam volna fairnek). Feleségben, családban, családanyában gondolkodtam mióta az eszemet tudom. (Sajnos nem volt eddig egy match sem, de nem hibáztatok érte senkit.)

F (már rég nem 20-as)

ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
36%
Esetleg képcsere privátban?
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
57%
34. Én pont azt látom amit te!
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

#36: Ne haragudj, de ez a netes vonal nem nekem való. Élőben szeretek inkább összefutni emberekkel, ahol a direkt-selfmarketing mesterkélt kényszere még nincs az ember vállán.

(35 voltam)

ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
77%

Ha 20 évesen csak ilyen jön, akkor azért lehet van valami olyan probléma, amit nem biztos hogy átlátsz. Mert ez szinte hihetetlen, hogy iskolában, egyetemen is csak ilyen szoknyapecérek lennének. Fiatalokat tanítok, sok normális, rendes fiú diákom van, aki jó kapcsolati alapanyag is lehetne.


Szóval lehet érdemes lehet átvenni pár dolgot, hogy mi miatt lehetnek ilyen visszajelzéseid. Nekem ezek jutnak eszembe:


- Milyen a baráti társaságod? Sokaknak van "rossz" társaság, sekélyes baráti kör. Ilyenkor érdemes lehet átvenni a baráti társaságot, hogy ők milyen emberek egyébként, jó hatással vannak-e rád.


- Milyen értékrendet képviselsz? Ha ilyen nagydumás, autós, gyúrós, tetkós fiúkat nézegetsz, náluk lehet hogy felületesebb reakciókat fogsz kapni.


- Milyen az öltözködési stílusod? Néha megdöbbentő számomra, hogy kislányok, fiatal lányok milyen ruhákat képesek felvenni az utcára. Hasa kint, lába kint, melle kint. :O Persze lehet mondani, hogy bármit lehet, meg mindenki szabad... viszont... Nőként írom, hogy ezeknek azért van egy nagyon durva üzenete is a férfiak felé... Kvázi, hogy ami a kirakatban van, az szabad hús. :S Tudom, hogy ez gáz, de így van. Gondolj arra, hogy nekik 3x akkora a szexualitásért felelős területük, mint a nőknek. Ergo sokkal kevesebb inger is elég nekik.


- Mi a hobbid, milyen programokra jársz el? Érdemes olyanra, aminél akár a közös érdeklődés miatt potenciális partnert is bevonzhatsz.

ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
100%
Ez a csak a slejetet vonzom ne duma.. Tudod ez nem vonzás kérdése, ezeket választod. Olyan dolgokat keresel a pasikban ami az ilyen semmirevalókban van meg, de közben egy álomkép van a fejedben hogy egy ilyen selejt majd csak veled jó lesz.
ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!