Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen a férfiak többsége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férfiak többsége?

Figyelt kérdés
Már egyre jobban kezdem elengedni ezt az ismerkedés témát,a legtöbb férfi csak dugni akar,1 hét múlva lelép,meleg,vagy messze él. Én csak boldog akarok lenni valakivel,komoly célból olyan nagy kérés ez? Igaz nem vagyok idős,de mivel még soha nem volt kapcsolatom,így 20.évemben már vágynék arra hogy valakivel kialakúljon komolyabb,de ilyenek között nagyon nehéz találni,ki van még ezzel így?:(
ma 18:06
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Én sajnos esélyt adnék,de csak a selejteket vonzom!
ma 19:19
 22/45 anonim ***** válasza:
20 ígyvan
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Kérdező,adtál esélyt szűz férfinak?
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
23. Iszonyat nem érdekli, sőt szerintem még örülne is neki, feltéve hogy nem akarja elsietni, meg nem egy tajparaszt mint te, hogy csak a szex érdekli.
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
23:igen én az a típus vagyok aki nem siet,szeretek várni. Nekem nem az az első,inkább egy jó beszélgetés,kávézás híve vagyok.
ma 19:24
 26/45 anonim ***** válasza:
Engem se csak a sex érdekel,amikor komoly kapcsolatot akartam akkor is lecartak
ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Beszélgetni se akarnak velem a nők,rámnézni se
ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
76%

"csak boldog akarok lenni"

WTF?

Kérdező, ezt pontosan hogyan gondolod? Szerinted létezik olyan ember, aki NEM akar boldog lenni?

Úgy mégis: pontosan mit vársz a férfiaktól?

ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Boldog kapcsolatban valakivel,számomra az lenne a teljes boldogság,valakivel akiben megbízhatok,ha nem is örökre de legalább pár évig.
ma 19:26
 30/45 anonim ***** válasza:
50%
Nem tetszik az arcod a férfiak többségének ahhoz, hogy szívesen járjanak veled, de rondának sem találnak, szóval benne lennének dugásban.
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!