Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz 40 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz 40 felett független férfiként ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy több éves kapcsolatom ért véget februárban és azóta még egy randi sem jött össze.
ma 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert a nők is válogathatnak, mint ahogy a férfiak is.
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nehéz, én már nem is görcsölök rajta. Leginkább 50 felettiek akikkel eddig eljutottam az első találkozóig, de nemnagyon lett belöle folytatás. Társkeresőkön főleg olyanokba futsz, akik hirtelen felindulásból vannak ott, de lelkileg sérültek, siratják a régi pasit, vagy pánikszerűen keresnek társat.
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem okoz gondot, 41 vagyok de 20-45 között simán tudok ismerkedni. Lehet a kisugárzásod, külsőd nem túl előnyös.
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Azért mert, főleg a korlátozó gondolkodásod miatt, hogy eldöntöd, hogy nehéz.

Egy kis önismereti leckék sem ártanának első körben..szóval gyúrjál rá szerintem.

Egy kapcsolatba ugrás nem teljesitmény-túra, és nem verseny, hogy mennyi idő alatt kell célba érni, vagy sürgetni bármit is, mert ránézünk a biologiai óránkra, hogy ketyeg és rögtön kell valaki, vagy a jóskapistának már hány barátjője van mig nekem egyse..

ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csakhogy régebben nem volt különösebb problémám könnyen ismerkedtem mindig, de most az 5 éves kapcsolatom után úgy érzem, mintha az elmúlt 5 évben megváltozott volna a világ és az emberek is, a társkeresők is tele vannak kamu profilokkal meg olyan emberekkel akik maguk sem tudják mit akarnak. Vagy az a gond, hogy elmúltam 40?
ma 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem 20 évesen is nehéz volt ismerkedni, 50 évesen meg ugyanolyan nehéz.
ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5/ igy van régebben nem voltál önmagad ellensége életed az életed, de most önszabotálod magad mindegy .
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress hasonló nőt mint te és akkor nem lesz gond
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!