Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Terhes (de független) lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes (de független) lánnyal hol/hogy tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Terhes fétises vagy?
2022. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod egy helyen vannak, csak dugdossák előled őket? Ugyanott, ahol a nem terhesekkel.
2022. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Aki terhes és független, az nagy valószínűséggel nemrég szakított, és hacsak nem egy kapcsolatfüggő, 0 önbecsüléssel rendelkező nő, akkor nem fog terhesfétises pasik után kutatni, hanem a születendő gyerekére akar koncentrálni és gyógyulni lelkileg.
2022. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Jó sok beteg ember van itt ... Az egyik a 160 kg-os nőkre bukik a másik meg terhesen elhagyott nőkre. Hidd el a legkisebb gondja lesz az, hogy a te farkadra bukjon.
2022. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
A terhesgondozó vagy a nőgyógyászat,de a védőnő biztosan tudna olyat mondani akinek nincs párja,de nagyon szeretné megtartani a gyereket.
2022. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Darwel ***** válasza:
71%
Valószinűleg ők nem szeretnének ismerkedni egy darabig a csalódás után. Bár érdekelne engem is.
2022. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Ahogy a többiek is megállapították, ez a kérdés gyaníthatóan csak a szexről szól, ezért rossz kategóriába lett kiírva.
2022. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

2 honapos terhesen szakitottam, de az utolso ami a fejembe jart az ismerkedes volt.😅

Egyreszt a gyerekkel foglalkoztam h mindene meglegyen,masreszt en szegyelltem is volna nagy hassal csavozni nekem az olyan izlestelen.

2022. ápr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Amugy meg ha ennyire tetszenek a terhes nok, talalj magadnak egy baratnot, csinalj neki gyereket, legyel ferfi a talpadon es tartsd el a csaladodat. Ne csak azert akarjal megnyomni egy terhes not mert "haha nem kell vedekezni dejo🤪"
2022. ápr. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

"Ne csak azert akarjal megnyomni egy terhes not mert "haha nem kell vedekezni dejo🤪""

Nem éppen ez lenne a cél, úgy sejtem a kérdezőnél sem.

Valamilyen megmagyarázhatatlan okból vonzónak tartják egyes férfiak a nem elhízott várandós nőket. Én is, ez egy ilyen fétis.

Persze ez legtöbbször nem megy át elvárásba, csak olyan izgató tud lenni egy olyan nő.

Szívesen kezelgetné az ember ha magányos éppen.

2022. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!