Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezelnétek ezt a kudarcot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek ezt a kudarcot?

Figyelt kérdés

Körülöttem mindenki házas 25-28 évesek, én örülök ha van egy randim, mellesleg szűz vagyok.

Nincsenek igazi barátaim akikkkel megbeszélhetném a problémáimat, se családom.

Most munkám sincsen, mindenki senior meg manager az ismerőseim közül én meg örülök ha behívnak egy állásinterjúra is.

27 éves nő vagyok de semmit nem értem el az életben, sokmindennel próbálkoztam de semmi sem sikerül, egy párkapcsolat se


ma 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát. Sétálj vele. Mindig máshoz hasonlítod magad. Biztos hogy a többiek boldogok?
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha két ember összeházasodik akkor biztos szeretik egymástnem?!
ma 18:54
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát én sírnék, sokat. Nekem se sokkal jobb, de legalább a kapcsolat része összejött, és éppen van egy munkám, ahova nem gyomorideggel járok be.


Aztán idővel erőt kell merítened magadon. A képzéseket én már hagynám ilyen szinten. Tényleg találj egy munkahelyet, akár más városokban, külföldön is nézelődj.


Lelkileg és testileg rakd össze magad, használd ki a lehetőségeket. Kell... munkában is, ismerkedésben is, barátkozásban is jól jön. Kell, hogy vonzó legyél az embereknek, kell, hogy érdekeljenek az emberek téged is. Nem kell nyilván megjátszanod magad sosem, de kellenek a finomhangolások, a nyitottság, az őszinte érdeklődés.

ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
persze ez egy kamu kérdés, mert ilyen kvalitású nő nincs egyedül ha csak nem extrém kövér és igen az lehet mert nem véletlen nem válaszolt az ezt firtató kérdésre
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!