Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti hogyan kezelnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan kezelnétek a nőket általánosságban ha férfiak lennétek egy hétre?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Emberként.
2021. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy most: a barátokat barátként, mindenki mást normális, emberi módon. A barátomat pedig megkérném, hogy szopjon le, mert nagyon érdekel, milyen érzés lehet.
2021. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
#2 Az attól függ, hogy ki csinálja. Nekem van, aki olyan érzetet ad, hogy semmilyet, egy fél napig is furulyázhatna, nem tudok elmenni, van, aki pedig 2 perc alatt kivégez, olyan ügyes, izgató, szexi, és gátlástalan.
2021. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3 Hogy lehet úgy csinálni,hogy semmit nem érzel? El sem tudom képzelni.
2021. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Akkor úgy mondom, hogy a lány nagyon izgató egyébként, tehát teljesen merev vagy, de egyszerűen a technikája nem a te komfortérzetednek megfelelő, és amikor érzel is valamit, az is inkább egy konzervdobozzal való szeretkezésre hajaz.
2021. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondjuk nemigazán értem, hogy mi alapján ment a pontozás, de szívesen felajánlom a farkamat bizonyításra, ha valakinek sértette az önérzetét az én személyes tapasztalásom.
2021. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
#6: Nem vagy még elég régóta a gyakorin, hogy tudd, ha a sikereidről beszélsz férfiként, akkor nem csak az incelek irigységét váltod ki, de azon nők lelkébe is beletaposol, akiket valaha egyetlen Chad is úgy dobott ki, hogy olyasmit hozott fel indoknak, hogy nem jól szopik? 😃
2021. júl. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Annyira kulonos, hogy hetero nokent egy macso ferfi lelke lakozik bennem, igy teljesen lesujto velemenyem van a nokrol. Ferfikent ez csak jobb lenne. Tobb empatia lenne bennem, mint alapjaraton.
2021. júl. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7. Nos, nemigazán értem, hogy a szexuális élet élése az miért számít "sikernek", hiszen teljesen átlagos, hétköznapi dolog. Azt meg, hogy ki ez a Chad nem tudom.


Nekem csak furcsa, és érthetetlen, hogy ha leírok egy saját tapasztalatot, az mi alapján ítéltetik meg. Mint ha bűn lenne kimondani, hogy én például nem értek a tv szereléshez.

2021. júl. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfiak csak egy napra nők lennének.

Átéreznék hogy napi szinten mennyi savazást kapunk ismerkedéskor.

2021. júl. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!