Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezelnétek ezt a kudarcot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek ezt a kudarcot?

Figyelt kérdés

Körülöttem mindenki házas 25-28 évesek, én örülök ha van egy randim, mellesleg szűz vagyok.

Nincsenek igazi barátaim akikkkel megbeszélhetném a problémáimat, se családom.

Most munkám sincsen, mindenki senior meg manager az ismerőseim közül én meg örülök ha behívnak egy állásinterjúra is.

27 éves nő vagyok de semmit nem értem el az életben, sokmindennel próbálkoztam de semmi sem sikerül, egy párkapcsolat se


ma 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen, bevallom őszintén.
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
De szerintem a gondolkodásmódod sokat ront az egészen. Bebeszéled magadnak, hogy szerencsétlen, ügyetlen vagy és úgyis kezdesz el viselkedni úgy tényleg az leszel. Úgyhogy inkább azt kéne szugerálni mégha nem is igaz, hogy ügyes, okos, sikeres vagy és egy idő után úgy fogsz hozzáállni bármihez.
ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Hol itt a kudarc? Majd mindennek eljön az ideje, eddig mást csináltál. Ami késik, nem múlik. Miért kéne, hogy pont olyan legyen az életed, mint a szomszédaidé?
ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Úgy, hogy nem csak nyalogatod a sebeidet, hanem feltérképezed, hogy mik a sikertelenséged okai, és egyesével, lépésről lépésre javítasz azokon, amiken lehet.
ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mást csináltam? Pont hogy nem. Próbáltam eddig is párkapcsolatot szerezni... munkahelyet is de ott sem jutottam előrébb. Egyszerűen mindenki sikeresebb mint én és előrébb van az életben
ma 16:37
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mást csináltam?" "Egyszerűen mindenki sikeresebb mint én és előrébb van az életben" - most hogy jön ez ide? Szakadj már le róla, hogy MINDENKI sikeresebb! Egyrészt, nem igaz, a világon él pár milliárd ember.

Másodszor nem túl globálisan gondolkodsz, ha erről beszélsz, hogy próbálsz munkahelyet szerezni, de.. tulajdonképpen képzett ember vagy? Mit tanultál, mihez értesz? Képezned kellene magad? Mit tanulhatnál még? Párkapcsolathoz mennyire van felkészülve mentálisan, milyen a fizikumod, mennyire vagy igényes megjelenésű? Egészséges életmód? De persze, ha nem akarsz ezekkel szembenézni, akkor csak nézegesd a "mindenki"-t tovább, de azzal előrébb nem leszel.

ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Milyen végzettséged van? Van valami mentális betegséged?
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Közgazdász vagyok, nem vagyok beteg, átlagos vagyok
ma 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Akkor rossz helyen ismerkedsz. Esetleg nem előnyös a külsőd.
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A társkeresés részéhez tudok hozzászólni. Úgy látom a mai világban csak az a nő nem tud férfit szerezni akinek a prémium kategóriás férfi kell kizárólag és/vagy kövér. Annyi átlagos férfi van egyedül hogy kizárt, hogy ne találnál egyet közülük.

Tévedek?

ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!