Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megfenyegetett a lány apja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfenyegetett a lány apja akinek udvaroltam, hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A lánnyal egyébként jóban voltunk, de most egy hullámvölgyben van a kapcsolatunk és nem akar beszélni velem. Amikor fel akartam vele venni a kapcsolatot először a rendőrséggel fenyegetett. Később az apját küldte rám aki elkezdett velem fenyegetőzni.

Sajnos volt egy beszólásom a lánynak, amikor 1x felidegesített, tudom nem kellett volna, de kicsúszott a számon. Ezen az egy alkalmon kívül eddig teljesen udvariasan viselkedtem vele is meg az apjával is.

Azt tudni kell erről a férfiről, hogy kettős állampolgár és vállalkozó, vannak kapcsolatai valószínüleg az alvilági körökben is.



szept. 8. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Akit szeretünk, azzal kapcsolatban nincs olyan, hogy felidegesít, ezért bántom (akár szóban is). A felidegesítés nem ok a bántalmazásra.

Szégyelld magad, és a szemük elé ne merj kerülni többet, ha nem keresnek.

szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Óvakodj a kettős állampolgároktól, nekik lehet 2 életük is van.

Szerintem többet ne keresd a lányt, felejtsd el. Keress új barátnőt.

szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

"Amikor fel akartam vele venni a kapcsolatot először a rendőrséggel fenyegetett."

A lány?

Mert a cím szerint az apja...

Akkor te bántottad azt a lányt, nem kicsit, hanem úgy, hogy az már bűncselekmény is. (?) Így volt?

szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Nem bántottam. Semmi nem történt közöttünk, csak dumálni szoktunk.
szept. 8. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
Dugjon az apjával az ilyen még agyilag gyerek ha az apját használja a fiújai ellen!
szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Én büszke vagyok a lányra, rendben van az önbecsülése és egyetlen tiszteletlen szitut se fog elnézni. Tudja jól, hogyha most kijött belőled akkor később ez csak rosszabb lesz. Hagyd békén.
szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

"Sajnos volt egy beszólásom a lánynak, amikor 1x felidegesített, tudom nem kellett volna, de kicsúszott a számon. "


Mi volt a beszólás és mivel idegesített fel ?

szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Rohadt egyszerű. Ne zaklasd. Nem akar a csaj veled beszélni.
szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.. vagy intenziv.
szept. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért nem kicsi beszólás lehetett, ami miatt rád uszította az apját .

Tanulj belőle, és felejtsd el!

szept. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!