Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sikeresen szeretnék ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sikeresen szeretnék ismerkedni nőkkel, meg kéne értenem hogyan gondolkodnak?

Figyelt kérdés

Egy kicsit össze vagyok zavarodva ezen a téren. Egyrészt az a közeg, amiben felnőttem elég nőgyűlölő volt és nagyon sok alpári, lealacsonyító szöveget hallottam arról, hogy a nőknek "csak a pénz kell és hogy jól megrakják őket", amivel nem tudok azonosulni, mert nyilván az emberi értéket is keresem bennük a testi szépség mellett.

Viszont másik oldalról a média és az internetes fórumok világa meg szintén elmegy szélsőséges irányba, mert legtöbbször azt hozzák ki, hogy a nőknek semmi szükségük nincs a férfiakra, köszönik szépen jól elvannak, mi úgysem tudunk semmit hozzátenni az életükhöz, inkább csak vásárolnak, utaznak, barátnőkkel bulizgatnak és ha hiányzik a szex ott a vibrátor vagy két perc alatt találnak partnert a jól kinéző férfiak közül. Semmi ilyen család, gyerekszülés, főzés, házimunka, gondoskodás jellegű dolog nem szerepel a céljaik közt, amikre eredetileg a férfiak vágytak és az idősebbek most is ezért adnak hálát az égnek, hogy van feleségük.

Az ismerkedés meg sokszor nehéz, eleve online személytelen, meg ha százan hajtanak valakire, akkor minek álljak oda én 101.-nek? Élőben kéne valamit kezdeni, ami alapból megy, mármint úgy beszélgetni ilyen hétköznapi témákról, mint más emberekkel könnyen megy, de a médiában is örökké mondják ezt a férfi-női kommunikáció dolgot és hogy ebbe milyen csavarokat kell beépíteni, hogy felkeltsd az érdeklődését, na ezeket nem tudom. Nem tudom mi lenne itt az elvárt, inkább csak próbálok természetes lenni. Lehet többet kéne olvasnom a témáról és akkor úgy viselkedni, ráerősíteni arra, ami kell a sikerhez.



tegnap 17:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
11%

Ne próbáld meg megérteni hogyan gondolkodnak hiszen ők sem értik saját magukat. De amúgy ez nem is értelem és racionalitáson múló dolog hanem szín tiszta biológia és kémia. És itt most nem az "elvont kémiát" értem amit egyesek "nem éreznek", hanem a valódi kémiai, biológiai folyamatokat amelyek magyarázzák a vonzalmat.

Valóban igaz, hogy a nők is tök ugyanolyan emberek mint a férfiak, ha csak ilyen téren akarsz velük beszélgetni akkor hajrá, de ebből NEM lesz vonzalom.

Max. te egy leszel a sok random ember közül akivel beszéltek pár mondatot.

Szóval itt egyet kell értenem a 10-es hozzászólóval. Ha barátkozni akarsz tégy így. De a vonzalom nem ezen múlik, hanem 90%-ban a külsőn. A megjelenésed, a fizikai tulajdonságaid, mint a magasság, testalkat, az arcformád, az arc szerkezeted, a hajad, a szemeid, az izomzatod, a testtartásod, az illatod, a hangszíned és a mozgásod számít. Az hogy mit mondasz persze fontos, de ha ez előzőek terén elbuksz, akkor teljesen mindegy.

Azt figyeltem meg, hogy alapvetően két típusnak van általánosságban sikeres: aki rohadt jól néz ki ( a női szem számára) és aki legalább átlagos külsőre de ilyen tipikus, nagypofájú, kamuzó, szófosógép, mindig a középpontban akar lenni és imádja magát fényezni.

Nyilván ha valaki rohadt jól néz ki és még dumagép is akkor abszolút nyert ügye van.

De tudod a csendes, introvertált srác aki jól néz ki, ő relytéjes, és titokzatos, de ha ugyanez a srác kevésbé nézne ki jól akkor jó esetben csak "furának" mondanák, rosszabb esetben ő lenne a "creepy guy"...

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!