Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet komoly gondolkodású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet komoly gondolkodású viszonylag jóképű férfiakkal ismerkedni??

Figyelt kérdés
33 éves zalai nő vagyok aki már nagyon sokat csalódott az életben és ezáltal lelkileg megyötört lettem. Szeretnék végre egy normális hozz illő férfival megismerkedni mert eddig mindig csak a lúzereket fogtam ki. Hol tudnék komoly férfival ismerkedni????
2021. márc. 27. 07:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
49%

Viszonylag jóképü...

Szép tálból jól lakni, nem lehet!


33 éves korodra ezt megtanulhattad volna már. (De ugy néz ki, nem. Kulonben nem "csalodtal volna sokat", es nem szuletett volna meg a kerdes.

29N

2021. márc. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a viszonylag jóképűt úgy értette, hogy ne valami dzsungelmaki legyen:)


Bár ugye azt se irta meg, hogy milyen a lúzer típus, akit kifogott, és milyen számára a normális és komoly.


Mivel ezek mindenki számára mást jelenthetnek, szerintem írj egy kicsit többet, kérdező!

2021. márc. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent komoly és viszonylag jó képű?
2021. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
46%
#3 pénzes, jól kinéző.
2021. márc. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%

Igen ez az emberek szájából mindig jól hangzik...komoly vicces viszonylag jóképű, meg a hosszú távú kapcsolatot kereső,


Szóval igen....pénzes jóképű

2021. márc. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Tinderen
2021. márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt a pénzről én bizony hogy nem. Mit kell állandóan csesztetni az embert bántani. Én csak egy egyszerű kérdést tettem fel semmi több. Nem minden nő pénzéhes ahogy a faszik gondolják. Én szeretetre vágyom törődésre.
2021. márc. 27. 07:46
 8/32 anonim ***** válasza:
38%

33 évesen még mindig a jóképűségnél tartasz?


Én ennyi idősen már boldogan tologattam a babakocsit, pedig én is válogattam!

2021. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Akár itt is...

Sajnos nekem Zala messze van.

46f.

2021. márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Hát azért a lánytól messze vagy már 33 évesen:D
2021. márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!