Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet komoly gondolkodású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet komoly gondolkodású viszonylag jóképű férfiakkal ismerkedni??

Figyelt kérdés
33 éves zalai nő vagyok aki már nagyon sokat csalódott az életben és ezáltal lelkileg megyötört lettem. Szeretnék végre egy normális hozz illő férfival megismerkedni mert eddig mindig csak a lúzereket fogtam ki. Hol tudnék komoly férfival ismerkedni????
2021. márc. 27. 07:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%

"....nagyon sokat csalódott az életben és ezáltal lelkileg megyötört..."


Azt azért szögezzük le, hogy lúzer vagy kérdező. Így ha "hozzád illőt" akarsz a hozzád illő helyett, akkor talán előbb hozd helyre magad, mert légy nyugodt, van alternatíva helyetted. Próbáld azzal, hogy leteszed a batyud, változtatsz a hozzáállásodon, aztán keresgélsz. Nincs olyan, hogy "eleget szoptam, úgyhogy most már jár".

2021. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Tegnap még volt párod, aki rosszul bánik a pénzzel és gyerekes. Most liánoznál, vagy mi?
2021. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1101..


Ez már két hete volt, lehet azóta szakítottak.

2021. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Főnyeremény a csaj... de a jóképűnél tart...
2021. márc. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
10%

"viszonylag jóképű"



Ez olyan, amikor az incel az insta modell utan nyafog.


"csak a lúzereket fogtam ki"


Ez mit takar? Nincs money, biznisz vagy egy taplo allat? Nem mindegy.


Nekem az jon le, hogy neked senki nem eleg jo.

2021. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
itt aztán tényleg féreg emberek vannak a javából.
2021. márc. 27. 09:32
 17/32 anonim ***** válasza:
Az általad adott kevés információból próbál mindenki leszűrni dolgokat. Sajnos ahhoz, hogy komolyan vegyenek, kevés információt osztottál meg. Nem biztos, hogy mindenki féreg, csak ahogy neked is, nekik is vannak rossz tapasztalataik...
2021. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Probald meg a randivonalat, oda nem 2 perc a regisztracio es meg fizetos is, igy talan komolyabb szandekkal vannak fent mint a tinderen es tarsain.
2021. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

17.


A stilusodbol nekem meg az jon le, hogy te sem vagy valami erett gondolkodasu az is biztos. Ne varj el olyat, amit nem tudsz adni...

2021. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Gyakorin van egy csomó
2021. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!