Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet komoly gondolkodású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet komoly gondolkodású viszonylag jóképű férfiakkal ismerkedni??

Figyelt kérdés
33 éves zalai nő vagyok aki már nagyon sokat csalódott az életben és ezáltal lelkileg megyötört lettem. Szeretnék végre egy normális hozz illő férfival megismerkedni mert eddig mindig csak a lúzereket fogtam ki. Hol tudnék komoly férfival ismerkedni????
2021. márc. 27. 07:04
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
17 es olyan a stílusom ahogyan velem beszélnek szerinted majd hagyom magam. Én feltettem egy kérdést erre egyből megtalált a sok hülye és okoskodik itt nekem. Elegem van a sok idióta beszólásból.
2021. márc. 27. 11:28
 22/32 A kérdező kommentje:
tényleg ide nincs értelme kiirni semmit mert csak a bántás megy. Én akkor is azt mondom komoly férfiak nincsenek az összes csak arra megy vagy pedig komolytalanok semmittelen luzerek ennyi
2021. márc. 27. 11:32
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, először magadat tedd rendbe (lásd előző kérdésed), utána hajts a normálisakra.


Így nem fogsz nekik kelleni.

2021. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy normális férfival ismerkedj, neked is ugy kell viselkedned. Sajnos a kérdésed, meg a hozzászolásaid alapján nem tünsz annak, és emiatt a normális férfiak rád se írnak.


Bocs, ha megbántalak, de ezek alapján akkor irnék rád, ha kihasználni akaró férfi lennék, mert tudom, hogy téged könnyü átverni, csak kicsit be kell adni azt, hogy komolyan gondolom, és elhitetni veled, és mivel te nagyon vágysz arra, hogy szeressenek, valoszinü beleugrasz olyan dolgokba, amikbe amugy nem.

2021. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Van normális férfi, pl az enyém is az, de ilyen mentális sérült borderline pitsákkal nem áll le senki a dilinyósokon kívül. Ismered azt a mondást hogy hasonló a hasonlóval?

Amíg problémáid vannak nem kéne az összes pasira helytelen konzekvenciákat levonni.

Arra meg ennyi idősen, meglehetősen problémásan ne is hajts hogy helyes legyen, neked nem azt kéne nézni.

Miért nem gondoskodó, kedves férfit keresel? Felszínes vagy.

2021. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

még akkor is ha TE bántásnak veszel névtelen emberek válaszát (azaz sértődős vagy), veled van gond.


Nem nevezek senkit lúzernek, ha nem értek egyet vele, de a férgezés már nagyon gáz.

2021. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
ti vagytok itt a gázak mind ahányan vagytok ökrökkel nem állok le vitázni ennél többre tartom magam na isten veletek sziasztok.
2021. márc. 27. 14:46
 28/32 anonim ***** válasza:
Szia!
2021. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Es te beszelsz komoly gondolkodasrol? Ugy viselkedsz, mint egy ovodas.


Szia🙋

2021. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
75%

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!


Sajnálom azért egy kicsit. Mármint, valamelyik kérdésénél írta, hogy van mentális betegsége, szed is rá gyógyszert, nem lehet könnyű neki. Ki fog pár furcsa hapsit, és most meg meg van zavarodva. =( Remélem azért jól alakulnak neki a dolgai a jövőben.

2021. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!