Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolkodnak így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodnak így az emberek a szerelemről, a párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Ha meglátnak egy párt, ahol a férfi jóképű és esetleg még láthatóan gazdag is, a nő pedig nem kifejezetten szép, túlsúlyos stb., akkor egyből értetlenkednek, keresik az okokat, hogy biztos csak alibi kapcsolat, ahelyett hogy belenyugodnának, hogy csak simán szerelmesek. Miért ne járhatna egy kevésbé szép és/vagy kövérebb embernek is a szerelem? Aki nem szuperszexi, annak mar csak alibi kapcsolata lehet? Mert én nem ezt látom a környezetemben, szerintem nagyon nem a külsőn múlik az, hogy megtalálja-e valaki a párját, de javítsatok ki, ha tévedek.

2020. szept. 28. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Én a fordított esettel találkozom gyakrabban: egy szebb nő egy nem annyira jóképű pasival van, akkor ő tuti a pénz miatt van a pasival.

Sajnos ilyenek vagyunk. Ebben lehet irigység is, vagy egyszerűen csak felszínesek vagyunk és nem vesszük észre, hogy a szerelem többről szól, mint a külsőségek.

2020. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
#1: a fejedelmi többest illetően, kik is azok a "mi"? Kinek is a nevében beszélsz még a magadén kívül?
2020. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

2#-es: mi átlagemberek, mi emberek, mi földi halandók.

Bár, én pont nem tartozom ebbe bele, mert sosem érdekel, hogy egy nő és egy férfi miért vannak együtt.. de az a tapasztalatom, hogy sok ember rajtam kívül nagyon a felszínes dolgokat nézi, amikor egy párt meglát.

2020. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

A nők között komolyan bármilyen lehetsz, mindig lesz kapcsolatod ha akarod.

Férfiként viszont ha nem vagy a topba benne, izmos,pénzes,jóképű, akkor nagyon teperned kell mindennel, hogy egyáltalán legyen barátnőd...

2020. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Tudatlanság miatt.
2020. szept. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azt nem tudom sokan miért gondolkodnak így, de úgy ítélkezni nem szabad, hogy nem ismerjük a részleteket.
2020. szept. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Hagyjál már, az egyszerű gyári melósnak meg szemüveges köztisztviselőnek is van párja,sőt. Felesége, családja. Ja, csak azok neked nem számítanak nőnek. Hát az már a te bajod. Aki jól lövi be a szintjét az ritkán csalódik.
2020. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!