Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet komoly gondolkodású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet komoly gondolkodású viszonylag jóképű férfiakkal ismerkedni??

Figyelt kérdés
33 éves zalai nő vagyok aki már nagyon sokat csalódott az életben és ezáltal lelkileg megyötört lettem. Szeretnék végre egy normális hozz illő férfival megismerkedni mert eddig mindig csak a lúzereket fogtam ki. Hol tudnék komoly férfival ismerkedni????
2021. márc. 27. 07:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kifogas. Nem azert, de ha valakivel nincs minden rendben, ne varja el masiktol az ellenkezojet.


Komoly gondolkodasu meg nem luzer ferfit akar ugy, hogy hisztizik, ismeretlenek kommentjein?

2021. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ez a szegény félkegyelmű azthiszi hogy egy vénlány válogathat. Mi lesz ha pofánröhögik miközben elkezdi sorolni a kis listát az elvárásaival?
2021. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!