Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sikeresen szeretnék ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sikeresen szeretnék ismerkedni nőkkel, meg kéne értenem hogyan gondolkodnak?

Figyelt kérdés

Egy kicsit össze vagyok zavarodva ezen a téren. Egyrészt az a közeg, amiben felnőttem elég nőgyűlölő volt és nagyon sok alpári, lealacsonyító szöveget hallottam arról, hogy a nőknek "csak a pénz kell és hogy jól megrakják őket", amivel nem tudok azonosulni, mert nyilván az emberi értéket is keresem bennük a testi szépség mellett.

Viszont másik oldalról a média és az internetes fórumok világa meg szintén elmegy szélsőséges irányba, mert legtöbbször azt hozzák ki, hogy a nőknek semmi szükségük nincs a férfiakra, köszönik szépen jól elvannak, mi úgysem tudunk semmit hozzátenni az életükhöz, inkább csak vásárolnak, utaznak, barátnőkkel bulizgatnak és ha hiányzik a szex ott a vibrátor vagy két perc alatt találnak partnert a jól kinéző férfiak közül. Semmi ilyen család, gyerekszülés, főzés, házimunka, gondoskodás jellegű dolog nem szerepel a céljaik közt, amikre eredetileg a férfiak vágytak és az idősebbek most is ezért adnak hálát az égnek, hogy van feleségük.

Az ismerkedés meg sokszor nehéz, eleve online személytelen, meg ha százan hajtanak valakire, akkor minek álljak oda én 101.-nek? Élőben kéne valamit kezdeni, ami alapból megy, mármint úgy beszélgetni ilyen hétköznapi témákról, mint más emberekkel könnyen megy, de a médiában is örökké mondják ezt a férfi-női kommunikáció dolgot és hogy ebbe milyen csavarokat kell beépíteni, hogy felkeltsd az érdeklődését, na ezeket nem tudom. Nem tudom mi lenne itt az elvárt, inkább csak próbálok természetes lenni. Lehet többet kéne olvasnom a témáról és akkor úgy viselkedni, ráerősíteni arra, ami kell a sikerhez.



ma 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a médiát. Keress valahol (munkahely) egy olyan nőt, aki NEM tetszik, és beszélgess vele.


És lepődj meg, hogy ugyanolyan ember, mint te.

ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
43%
Nekem az kell hogy szeress és sose hagyjon el a pasi. Nem kell hogy sok pénze legyen és kocsija legyen. Az kell, hogy elfogadjon olyannak amilyen vagyok és meghallgasson és jó legyen mindig izgalommal töltsön el ha ránézek, vagy hozzá érek. Velem bármiről lehet beszélni és nem ítélkezek, megértem a férfiakat. Értek a nyelvükön, több fiu barátom volt mindig is mint lány.
ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok nő van, aki normális kapcsolatot és családot szeretne.


Én azt gondolom, hogy szimplán csak beszélgetned kellene húsvér nőkkel többet.

Plusz fejleszd magad, munka, sikerek, önbizalom, kiállás. Ezek lehetnek imponálóak egy nőnek.

ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy gondolkodnak, mint te, nagy átlagban, maximum vannak kivételek, akiknek tényleg csak a pénz kell meg ilyesmi, de a többség egy hozzá passzoló társat akar, ennyi. Nyilván ehhez kevés, hogy kedves legyél meg ilyesmi, ezek alap dolgok. Közös nézetek, érdeklődési kör, szabadidő ideális eltöltése, családhoz való hozzáállás, humorérzék, stb.
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4 like

kieg: közeli lakóhely, hasonló időbeosztás, családi szokások, evés alvás pihenés kikapcsolódás hasonló.

ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jól mondja az 1-es, a nők is emberek.
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Nincsenek A Nők. Nem egyformán gondolkodnak a nők, ahogyan a férfiak sem.

Próbálj meg ugyanúgy beszélgetni a nőkkel, mint másokkal, ugyanis ők is emberek. Bármennyire is meglep. Ha pedig érzed a kölcsönös szimpátiát, akkor tovább léphetsz, szerencsés esetben ez magától alakul és elhívhatod randira.

ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

18.06

"És lepődj meg, hogy ugyanolyan ember, mint te."

Az év vicce!

ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Ezen az oldalon szinte mindenkinek elmegy ugyanaz a tanács: élj.

Mozdulj ki, barátkozz, legyél nyitott, járj programokra, stb. A társkeresést jelenleg szerintem túlmisztifikálod, a nőkre meg valami külön fajként tekintesz, nem úgy, mint ha ugyanolyan emberek lennének mint te, szóval barátnőszerzés helyett először inkább csak haverkodj nőkkel, akiknek hasonló érdeklődési köreik vannak, mint neked.


Sohasem fog semmi jóra sem vezetni, ha nincsenek személyes tapasztalataid, hanem más emberek véleményei alapján akarsz élni. Olvasgathatsz a témában több tucat könyvet, kikérdezheted a családod véleményét, nézeted hogy ki mit mond a neten, de a kommunikációra és a kapcsolatok kialakítására semmi sem fog úgy megtanitani, mint az, ha elhagyod a lakást.

ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha barátkozni akarsz nőkkel, akkor igen, tégy úgy ahogy a 7-es írta; beszélgess úgy velük, mint másokkal.
ma 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!