Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet renegát, cyberpunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet renegát, cyberpunk lányokkal ismerkedni, akik ellenállnak a woke progresszivizmusnak, ugyanakkor nem esnek át a ló másik végére?

Figyelt kérdés

Akik kívülállók, önállóak, teljesen öntörvényűek és bármiről, amit eléjük dob az élet, kritikusan gondolkodnak, többre tartják a tudományokat és a racionalizmust, mint a spiritualista new age filozófiákat és a tündérmeséket.


Nem gyűlölködnek ok nélkül, de meg is húzzák a határaikat, nem fogadnak el valamit csak azért, mert többen mondják vagy mert az a divat, akkor sem, ha ez lenne a könnyebb út. Nem divatból lázadnak divatos dolgokkal, hanem saját belső indíttatásból.


Éppen ezért számukra is a lehető legfontosabb életcél függetlenedni a rendszertől.


Léteznek nők között is, akik hasonlóan gondolkoznak, vagy az ilyen világnézet teljes mértékben férfi szokás?



2022. okt. 8. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Léteznek ilyen nők csak nekik nem lesz elég a 12 centis kukid.
2022. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk reál szakos egyetemeken?

Bár bevallom én info szakosként annyi férfival vagyok egy légtérbe egy nap alatt, hogy nincs kedvem más férfiak társaságát keresni még direktbe.

2022. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Racionalizmus és spiritualitás között éppen hogy van kapcsolat
2022. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Társadalomtudományi területen pl leginkább nők tanulnak, dolgoznak. Rájuk igaz lehet amit a kritikus gondolkodásról írtál, és egyszerre igényel humán meg reál tudást is. De persze amúgy bárki másra is igaz lehet, nem tanulmányoktól függ.

A rendszertől függetlenedést kevéssé értem. Elég lehetetlen. Mindenképp a rendszer része vagy, az interneten írogatsz, fizeted az adót, elmész orvoshoz ha valami nyavajád van. Van egy réteg akik amennyire lehet próbálnak kiszakadni, leköltöznek vidékre, maguknak termelnek, alternatív energiaforrásokat keresnek. De ehhez azért baromi nagy kezdőtőke is kell, úgyhogy inkább a 30+ emberek tudják megengedni maguknak. Meg azért ők már általában kinőttek az olyan kamaszos definíciókból, mint pl cyberpunk. Az nem nagy lázadás, ha az egyik dobzoból önként átrakod magad egy másikba. Szóval ők nem feltétlen fognak színes hajjal meg szájkosárral rohangálni, hisz az is csak felesleges fogyasztást igényel.

2022. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mindenképp a rendszer része maradsz, csak nem mindegy, hogy mennyire. Rengeteg mesterséges igénygerjesztés történik, ami gondoskodik arról, hogy bármennyit is keresel, életed végéig benne maradj a mókuskerékben.


Mások tervek nélkül, kétségbeesetten próbálnak megoldást találni lecsúszott helyzetükből, ami megint járhatatlan út, mert csak a múltba való visszamenetel marad, amikor fatüzelésű kályhával fűtik be a kis szigeteletlen házikót, amit ingyen hozzájuk vágott a polgármester valamelyik elnéptelenedett faluban, ahol kocsi nélkül meghaltál, mert 20 km-re van a legközelebbi lakott terület, a kocsit meg a saját udvarodon is szétkapják, ha nincs kutyád, mozgásérzékelős reflektorod, stb. Tehát a függetlenségi törekvésed még nagyobb függésbe taszított.


Tehát az egybites gondolkodástól komplexebb társamat keresném, aki mindkét oldalról képes (kritikus gondolkodás, öntörvényűség) a pozitív részét kivenni, amennyire csak lehetséges (könnyű pénz) úgy, hogy ne csússzon bele a negatív részébe (drága élet, fogyasztásra való ösztönzés).


Ugyanakkor a másik oldalt is hasonlóan kritikusan szemléli, azaz nem ciki, ha nem tartasz lépést a sok magamutogató emberrel, de ami kell, az kell és attól, hogy valami nem tetszik, nem értesz vele egyet még nem kell feltétlenül az ellenkezőjét csinálnod.

2022. okt. 8. 17:31
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sznob vagy
2022. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért lennék az?
2022. okt. 8. 19:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Én férfiként vagyok azon a véleményen, hogy aki ennyire a rendszer "ellen lázad", az lesz leginkább a rendszer része. És még csak észre sem veszi. Mint amikor a rózsaszín "konzum" ellen lázadva "darkosok" lesznek emberek. Igazából pont ugyanaz a fogyasztói divatvilág darálja be őket, csak a rózsaszínt cserélték feketére.

Minél inkább elutasítassz valamit, annál inkább beszűkül a világlátásod. (jó példa erre a kizárólag egyetlen műfajú zenét hallgató emberek, vagy a márkahű egyfajta terméket vásárlók stb.)

2022. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8: Ha ilyeneket keresnék, akkor már rég találtam volna egy csomó alter klubban, akiknek anyuci meg apuci kifizette a 30 soros acélbetétes bakancsot, a fekete hajfestéket, a piercingeket, a tetoválásokat, stb.


Szerintem elég egyértelműen leírtam, hogy nem divatembereket keresek, hanem akik hasonlóan gondolkodnak...

2022. okt. 9. 05:15
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"akiknek anyuci meg apuci kifizette a 30 soros acélbetétes bakancsot, a fekete hajfestéket, a piercingeket, a tetoválásokat, stb."


Mennyi gyűlölet van benned...

2022. okt. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!