Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vágtázó fantom sorozat...

A Vágtázó fantom sorozat ötödik kötetéről mit lehet tudni?

Figyelt kérdés

A kötet címe:

Újra szabadon.

Jó pár évvel ezelőtt találkoztam a könyvvel. Akkor még általánosba jártam és a lovak körül forgott a világ. Ekkor ismertem meg a sorozatot és persze szerelem volt első olvasásra. Volt, hogy éveket kellett várni új kötetre és én türelmesen vártam is, viszont a Renegát óta rengeteg idő eltelt és a ló mániából is szép lassan kinőttem, de még most is érdekel a könyv. Kedves emlék az a sorozat, szóval örömmel olvasnám tovább, éppen ezért szeretném tudni van e még remény, hogy megjelenik a követkető könyv?


Olvastam híreket, mi szerint 2014 telén kellett volna megjelennie, majd olyat is, hogy idén valamikor. Konkrét idő nem volt szabva és én bárhol néztem, semmi arra utalót nem láttam, hogy meg jelent a könyv.


Remélem ti tudtok segíteni, vagy legalább valami kis infót arról, hogy van e még remény és kiadják a kötetet, vagy sem.



#ló #kiadás #renegát #lovaskönyvek #vágtázófantom #újraszabadon
2015. dec. 1. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Angolul már megjelent, ahogy a többi kötet is a sorozatból (összesen 24 db van), csak magyarra nem lett lefordítva :(

2016. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!