Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az ilyen típusú nőkből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen típusú nőkből van a legtöbb egyedülálló főleg társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Általában az olyan típusú nők akik egyedül élnek, saját jó észisztenciájuk van, esetleg egy jobb kereső munkájuk saját autójuk, saját házak... az egyszerű nőkből meg kevesebb van akit mondjuk szüleikkel élnek nincs sok pénzük stb.
ma 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Mert egy nő saját egzisztenciával nincs rászorulva, hogy benne maradjon egy rossz/nem működő kapcsolatban. Ilyen egyszerű.
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Aki otthon bacca a rezet az ráér ismerkedni. Aki dolgozik, annak praktikusabb lenne online.
ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem tartom magam "bonyolult" nőnek attól, hogy van egy normális életem, és nem mamahotelben szerencsétlenkedem...


Jobb helyeken ez az átlag.

ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem vagyok rászorulva, hogy bármi szarságot elviseljek egy kapcsolatban. Inkább váltogatom a pasijaimat, amíg nincs olyan, akivel érdemes tervezni.
ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%

Az csak az amit a külvilágnak akarnak mutatni, nem is biztos hogy autentikus képet fest magáról. Az is lehet full kamu az egész vagy csak követőket gyűjt. Egy bizonyos kor felett van - kb 21-22 - és még nincsen semmi komoly neki, na azzal a nővel vagy valami gond van vagy nem is akar kapcsolatot vagy csak láthatatlan a férfiak számára. Azzal a nővel akivel minden rendben van az gyorsan talál magának párt és nem sokáig szingli. Ebbe beletartoznak a jól szituált nők is.


Az egzisztencia nem számít semmit, ameddig kb egy kategóriák vagytok és nem arról van szó, hogy évi több külföldi nyaralás, színházba jár stb, te meg ezt nem engedheted meg magadnak, mint ahogy az átlag férfiak és nők sem.

ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

5

Ezek szerint komoly probléma van azzal a nővel, aki 21 éves kora fölött szakít valakivel, és így újra szinglivé válik?

ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
#6: Baj van a szövegértéseddel és nem azzal hogy szakított.
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

7

Esetleg próbáld meg újra elolvasni, amit írtál. Mit gondolsz, menni fog? :D


Társkeresőn nyilván a szingli nők vannak fent (jó esetben). Mégis honnan tudod azt megállapítani, hogy sosem volt senkije vagy épp csak most szingli? Fucklogic.

ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
8: Tanulj meg szöveget értelmezni. Meg hol írtam, hogy nekem kell? Nem is kell megállapítanom, én nem ismerkedem már, pláne társkeresőkön. Amikor ismerkedtem csak láttam, hogy ugyanazok a profilok jönnek szembe huzamosabb ideig és aktív státuszban vannak, másrészt árulkodó jel még az insta és más semmi a bioban. Azaz nem is akar ismerkedni sem. Magyarul az agyadat kell használnod vagy írni, olvasni kellene megtanulni hogy megtudd ezeket az infókat. Különben is, ha még kíváncsi is lennék megkérdezhetem mióta szingli, tőlem is kérdezték már, illetve hozták fel azt maguktól is. Nem vagy a legélesebb kés a fiókban az fix.
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

9

Legalább felismernéd az önellentmondást, öcsi... :D Menthetetlen vagy.

ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!