Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyanúsak a 40 körüli egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanúsak a 40 körüli egyedülálló pasik ha izmosak jóképűek szexi a kisugárzás hogy csak bolondítják a nőket a társkeresőn?

Figyelt kérdés
júl. 7. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlen.
júl. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
A legtöbb gyanús. Kevés 40-es pasas van, aki szexi. Hazánkban nem ez a jellemző. Sokan lopott képekkel próbálkoznak. Amelyik nem, az meg legtöbbször csak kalandokat keres, mert otthon van már asszony, vagy képtelen az elköteleződésre.
júl. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Azok általában nem véletlen szinglik. Mentális hibásak. Vagy nőverők vagy drogoznak vagy stb.

A többi mgleg foglalt csak letagadja de látszik a minden mindegy hozzáállásukból.

júl. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
A 40-es szexi pasik nagyrésze, vagy csalja az asszonyt, vagy örök agglegény aki szereti cserélgetni a nőket. Tisztelet a kivételnek!
júl. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
persze 40 körül vagy és egyedülálló tuti selejtes...
júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Vagy csak nem akar rendes kapcsolatot mint én. Főleg egy hosszabb kapcsolat vagy házasság után.
júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan vannak olyanok de nem feltétlenül, ezt ki kell deríteni. Én amikor laza kapcsolatot kerestem jeleztem előre és amikor már úgy éreztem készen állok azt is. Sajnos ez utóbbit kevesen hitték el de végül sikerült. Öt éve vagyunk együtt, előtte hosszasan ismerkedtünk. Megérte egymásra várni.
júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem gyanúsak de egyértelműen sok vasat tartanak a tűzben. Sok nő kerül a csapdájukba.
júl. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld ki rá fogsz jonni miért is nincs párkapcsolatuk.
júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

A 40-es szexi pasik nagyrésze, vagy csalja az asszonyt, vagy örök agglegény aki szereti cserélgetni a nőket.



Én is ezt tapasztaltam!

júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!