Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régóta egyedülálló férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta egyedülálló férfiak, összejönnétek egy 35 éves nővel aki kisebbségi származású és van egy 15 éves lánya vagy inkább az egyedüllét?

Figyelt kérdés
A nő dekoratív, szorgalmas, házias és rendezett anyagi helyzete és munkahelye van
júl. 5. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Kisebbségi és kisebbségi között nagyon nagy különbség lehet. Alapvetően nem kizáró ok a származás.


36/f

júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Igen, de jó lenne, ha egyúttal a lányával is járhatnék.
júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Na ez tipikusan az a kérdés ahol meg fognak jelenni azok a férgek akik valójában a gyereket akarnák, az első itt is van a 2-es személyében, de lesz még több is.

Nincs lányom de soha nem ismerkednék ha lányos egyedülálló anya lennék. Elég gyakori hogy a pedofilok repülnek a lányos anyákra. A fedősztori megvan, anyuka élettársa, de közben a gyerek(ek) molesztálása miatt kezd bele.

júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Inkább maradok a jól bevált langyos szarban,megszoktam már. Nem kell semmi új ami felforgatja a jelenlegi életemet.
júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Fiatal vagyok, nincs gyerekem, így számomra kizáró ok, ha valakinek már gyereke van, nem szeretném másét nevelni.
júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Én nem, de kizárólag a "kisebbségi" származás miatt, általában undorodom az ilyen nőktől, akárcsak az ilyen férfiaktól
júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Ha külsőleg tetszene, és a személyiségünk, életvitelünk is összeillene akkor simán.

Rohadtul nem érdekelne a származása, gyerekem meg nekem is van. 40/f

júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
68%
Egyedüllét.
júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
küldj képet
júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
36 vagyok, hát én inkább a kedves családtól tartanék. Nem vagyok pedo marhára nem érdekel a 15 éves gyerek, a származás sajnos annál inkább pedig vannak roma férfi barátaik de az más.
júl. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!