Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiakhoz szól a kérdésem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szól a kérdésem: ismerkedésnél (online/offline) melyek a legnagyobb Red flagek nálatok?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodni jöttem ide, hanem tanulni. Másfél éve kisebb-nagyobb megszakításokkal a párkeresők csoportját erősítem, online-offline is ismerkedtem, főleg előbbinél elég sok rossz tapasztalatom volt.


Nem gondolom, hogy hatalmas gondok lennének velem, nyilván vannak hibáim, mint mindenkinek, de összességében úgy gondolom, nem lennék sem lelkileg, sem testileg rossz barátnő.


Persze azt szokás mondani, ha magad körül mindenkit bolondnak tartasz, akkor valójában te vagy a bolond, szóval megmondom az őszintét, már kezdem tényleg úgy gondolni, hogy bennem lehet(nek) taszító dolgok, ezért így abszolút névtelenül érdekelnek, hogy milyen redflagek vannak, aminél az érdeklődés elveszik. Külsőre-belsőre akár.


Érdekes, korábbi 2 hosszú kapcsolatomban nem voltak önértékelési problémáim, de mióta szingli vagyok, kezdem magam egy rakás sz...kupacnak érezni, pedig sokkal többet foglalkozom magammal, mint kapcsolatokban (eleve több időm is van nyilván 😆), de ez a sok csalódás azért elég sokat kivesz az emberből.


Köszi a válaszokat. 26


tegnap 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Nő vagye
ma 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

"de ez a sok csalódás azért elég sokat kivesz az emberből"


Megvigasztaljalak?


9 éve vagyok fent netes társkereső oldalakon és alkalmazásokon és még mindig nem találtam társat, 31 évesen. Te csak másfél éve szenvedsz. Szerinted én hogy érezhetem magam? :DDD

ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2, Jaj, hát sajnálom :( teljesen át tudom érezni...

Engem nem vigasztal, ha másnak is rossz, inkább elkeserito..

ma 00:12
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

nekem red flag az is aki a gyakorin

panaszkodik

ma 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, írjál a 2-nek, hátha összejöttök.
ma 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi a beajánlást, de mostanában inkább arra fókuszálok, hogy lelkileg helyre tegyem magam, senkinek sem jó, ha összejön egy depis csávóval.
ma 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
2. de te pali vagy, ő meg nő, átlagos pasiknál normális, hogy nem találsz semmit
ma 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Persze azt szokás mondani, ha magad körül mindenkit bolondnak tartasz, akkor valójában te vagy a bolond"


Ez jó, mindig tanul itt valamit az ember.

ma 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!