Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért hiszik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hiszik azt hogy a nő minden reakciója flörtölés?

Figyelt kérdés

Még mosolyogni sem lehet, mert azt hiszik, akkor be akarok vágódni náluk. Ha kedves vagyok, ha szemüveget hordok, ha sokat nevetek, erre mind azt hiszik, értük van.

Múltkor felálltam a munkahelyemen a székről, lejjebb húztam a szoknyám és megkaptam, hogy ezzel a mozdulattal a fenekemre akartam felhívni a figyelmet. Hogy tessék??? Ceruzaszoknyát viseltem, az ülés közben felcsúszik. Ennyi volt az oka, hogy lehúztam. A szoknya se rövid, kicsit a térdem fölé ér.

Egy férfi már a kedvességet, segítőkészséget is szabad útnak tekinti. De miért? Ilyen a természetem! Ha nem mosolyognék, akkor meg egy morcos r.bancnak lennék elkönyvelve, ezt amúgy garantálom.

Miért hiszi azt a férfiak nagy része (nem mindenki, tudom!!!), hogy azért csinál a nő mindent, hogy felszedje őket? Hogy aki kedves az csak velük kedves és azért, mert akar valamit?

Én ugyanúgy bánok a bájgunár 30 éves kollégámmal, mint a 60 évessel.

Hozzáteszem: nem vagyok egy kifejezetten szép nő, még felesleg is van rajtam. Milyen lehet egy top10-es nőnek?



tegnap 22:28
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

"nem tudom, melyik a nehezebb feladat"


Melyik halálosabb?

ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
49%

"Mert ezek a reakciók általban flörtölést jelentenek a nôktôl!"


Nem, cicu, csak szeretnéd. Beleolvasod a másik viselkedésébe a vágyaidat. Ennyi történik.

ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
33%
Aki hazudik az tamad eszervek nelkul.. a nokre jellemzo tendencia.. a kommentek 90%-a egyertelmu no mert az esz ervek magyarazata helyett csak logikatlanul toroknak estek es mindenkit hazugnak allitanak be..
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
49%

43, ember, elmondják azt, hogy mit csinálnak. Elárulom, a nők, de sztem a férfiak többsége is, csak úgy van. Nem gondolnak azon, hogy feszül-e a karizmomon az ing. Nem gondolnak arra, hogy ha megvakarom a fejem, azt flörtnek veszik-e.


Ezeket az önbizalomhiányos emberek látják bele, akik irigykednek, vagy a kiéhezettek, akik rá vannak izgulva az adott emberre.


Ugyanis öreg, kövér, csúnya emberek is piszkálják a hajukat meg veszik a levegőt, csak őket senki nem akarja megbúbolni, ezért senki nem hiszi azt, hogy flörtölnek.


Leírják a nők, hogy nem flörtölnek. De próbáld ki élőben, akinél látod ezt a viselkedést. El fog utasítani, mert nem flörtöl.


De te azt AKAROD hinni, hogy veled flörtölnek, mert férfiként megszoktad, hogy minden körülötted forog, és az alternatíva az, hogy ezek a nők leszarják, hogy élsz, amit az egod egyszerűen nem bír feldolgozni.

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
33%
Szakemberek megallapitottak hogy a nok a hajturast azt akkor csinaljak ha eppen nekik tetszo ferfi van a kozelukben..
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
49%

45, linkelj valamit. Nem elég idebüfizni, hogy szakemberek.


Ahhoz, hogy valakinek ismerd a testbeszédét, előbb fel kell állítani egy "baseline"-t. Nálam pl. ez nem lesz igaz, mert most is, egyedül, itthon a hajamat baszkodom, mert jó érzés.


De a legtöbb nőre nem igaz. Tudom, akarod, hogy egyszerű legyen az élet, de nem az. Ne legyél már ennyire hollywood által befolyásolt majom.

ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!