Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért hiszik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hiszik azt hogy a nő minden reakciója flörtölés?

Figyelt kérdés

Még mosolyogni sem lehet, mert azt hiszik, akkor be akarok vágódni náluk. Ha kedves vagyok, ha szemüveget hordok, ha sokat nevetek, erre mind azt hiszik, értük van.

Múltkor felálltam a munkahelyemen a székről, lejjebb húztam a szoknyám és megkaptam, hogy ezzel a mozdulattal a fenekemre akartam felhívni a figyelmet. Hogy tessék??? Ceruzaszoknyát viseltem, az ülés közben felcsúszik. Ennyi volt az oka, hogy lehúztam. A szoknya se rövid, kicsit a térdem fölé ér.

Egy férfi már a kedvességet, segítőkészséget is szabad útnak tekinti. De miért? Ilyen a természetem! Ha nem mosolyognék, akkor meg egy morcos r.bancnak lennék elkönyvelve, ezt amúgy garantálom.

Miért hiszi azt a férfiak nagy része (nem mindenki, tudom!!!), hogy azért csinál a nő mindent, hogy felszedje őket? Hogy aki kedves az csak velük kedves és azért, mert akar valamit?

Én ugyanúgy bánok a bájgunár 30 éves kollégámmal, mint a 60 évessel.

Hozzáteszem: nem vagyok egy kifejezetten szép nő, még felesleg is van rajtam. Milyen lehet egy top10-es nőnek?



tegnap 22:28
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom hogy térjünk vissza a zsebkendőkhöz meg a legyezőkhöz, és akkor végre lehet normálisan hajat ruhát igazítani, mozogni, nem fogja a fele azt hinni hogy neki szól (vagy a kollégának és indul a pletykavonat).
ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
28 azt hittem csak nekem van ilyen bunkó stílusom, már meg is ijedtem hogy én írtam csak nem vettem észre. De ezek szerint más is ír ilyen stílusban néha ha olyanja van :)
ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

17

Te csak hallucinalsz, nem magukat kelletik, csak azt hiszed. Jesszus! Valaki beszélget, nevet és máris akar valamit a másiktól.

Labrezegtetes? Wtf? 🤣🤣🤣

ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
45%
#30 Szóval a férfiak amellett, hogy legyenek magasak, jóképűek és gazdagok, még legyenek gondolatolvasók is.
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
46%
34 Neee, Isten ments, ne akarjanak gondolatolvasók lenni semmiképp! Ez fontos. Mert úgyse fog sikerülni, pláne ismeretlen vagy félismeretlen nők jeleinek olvasása gondolatolvasással. Ezért ne, ne kíséreljenek meg gondolatot olvasni. Inkább használják a szövegértés és a memória elnevezésű tök profán képességeket, már abból is sokat lehet kihozni, ha odafigyel hogy mit közöl vele a nő, és nem azon agyal közbe hogy vajon milyen lehet vele az ágyban.
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Haha #30, milyen igaz!


Látom itt is megjelentek a "jóindulatú" férfiak... A kérdésembe direkt odaírtam, hogy NEM minden férfi ilyen. Ez átjött?


#17 nem lehet, hogy azok a nők, akikre azt hiszed a munkahelyeden, hogy kelletik magukat, valójában semmit nem csinálnak, csak ti hiszitek azt? (Mi a jóisten az a "lábrezegtetés") Elolvastad az én példámat? Megigazítottam a szoknyámat és erre is azt hitte néhány agyoniskolázott, hogy a fenekemre akartam felhívni a figyelmet! Tehát tulajdonképpen te is olyan férfi vagy, aki a nö minden rezdülésére azt hiszed, miattatok van ;)

#12 mit változtassak a viselkedésemen? Az egyik válaszoló jól leírta. Nem csinálok semmit! Ne segítsek senkinek, ha arról van szó? Ne igazítsam meg a szoknyám, ne vegyek fel szemüveget? Miről beszélsz?? Nevetséges ebben is a nőket okolni.

Ez feminista picsogás lenne? Megall az eszem. Inkább a te hozzászólásaid egy rejtett incel hőbörgése, aki bármi történik is a világban, a nőket hibáztatja, a férfiak pedig soha nem tehetnek semmiről. Szándékosan kisarkítod az írásomat. Nem vagyok férfi gyűlölő, közel sem. Szándékosan leírtam a kérdésben, hogy nem minden férfi ilyen. De egyébként sem utálom a férfiakat. Bár ezek szerint te egy nőgyülölő vagy, nem is kicsit, hiszen a nőket szidod folyamatosan. Az én személyes törtenetemben is a nőket okolod, mert néhányan szeretnek kacérkodni, ezért szegény férfiak a "Jó Reggelt" köszönést is zöldútnak veszik. Mi ez a logikátlan hülyeség?

#29 mikor, hol hülyítem a férfiakat és mivel? :DD ezeknek a férfiaknak a szegénységi bizonyítványuk, ha ha már azt is flörtölésnek veszik, ha megfogok egy poharat.

A többieknek köszönöm a válaszát! A leírt példákból kiindulva nem csak én küzdök ezzel, bár ezt gondoltam. Elég frusztráló, ez a mindennapokban.

ma 10:24
 37/44 A kérdező kommentje:

#31 jó is lenne, én is támogatom :D

#33 igen, szerintem ő is egy olyan férfi, aki a nő minden rezdülését "kacérkodásnak" hiszi. Tulajdonképpen róla szól a kérdésem :D

#34 éééés ez az! Megérkezett ide is a kemény általánosítás, miszerint: a nőknek a gazdag, magas, jóképű férfiak kellenek csak. Senki nem kérdezte, senki nem utalt rá, de valakinek be kellett nyögnie, mint mindig!

#35 egyetértek

ma 10:29
 38/44 anonim ***** válasza:
43%

valamiért a férfiak "dolga lett", hogy kezdeményezzen


neked meg az lett a dolgod, hogy elutasíts mindenkit


nem tudom, melyik a nehezebb feladat

ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Mert ezek a reakciók általban flörtölést jelentenek a nôktôl! Te vagy a kivétel. Vagy legyél bunkó, vagy viseld el, hogy közelednek.
ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"Szóval nem minden férfi ilyen, sőt szerintem a legtöbben nem ilyenek."


De ilyenek. Te vagy a kivétel.

ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!