Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért hiszik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hiszik azt hogy a nő minden reakciója flörtölés?

Figyelt kérdés

Még mosolyogni sem lehet, mert azt hiszik, akkor be akarok vágódni náluk. Ha kedves vagyok, ha szemüveget hordok, ha sokat nevetek, erre mind azt hiszik, értük van.

Múltkor felálltam a munkahelyemen a székről, lejjebb húztam a szoknyám és megkaptam, hogy ezzel a mozdulattal a fenekemre akartam felhívni a figyelmet. Hogy tessék??? Ceruzaszoknyát viseltem, az ülés közben felcsúszik. Ennyi volt az oka, hogy lehúztam. A szoknya se rövid, kicsit a térdem fölé ér.

Egy férfi már a kedvességet, segítőkészséget is szabad útnak tekinti. De miért? Ilyen a természetem! Ha nem mosolyognék, akkor meg egy morcos r.bancnak lennék elkönyvelve, ezt amúgy garantálom.

Miért hiszi azt a férfiak nagy része (nem mindenki, tudom!!!), hogy azért csinál a nő mindent, hogy felszedje őket? Hogy aki kedves az csak velük kedves és azért, mert akar valamit?

Én ugyanúgy bánok a bájgunár 30 éves kollégámmal, mint a 60 évessel.

Hozzáteszem: nem vagyok egy kifejezetten szép nő, még felesleg is van rajtam. Milyen lehet egy top10-es nőnek?



tegnap 22:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
75%

Pont 157 centi vagyok én is. Mikor 94 kg voltam, senki nem hitte azt, hogy flörtölök. Pedig extra kedves voltam, mert volt bennem egy ilyen védekezés, hogy a súlyom miatt kedvesebbnek kell lennem, hogy ne nevessenek ki.


Most 48 kg vagyok, de már olyan 68-72 kg közt, mikor kezdett látszani az alakom, és nem terhesnek néztem ki, akkor hirtelen egyre több mosolyom lett flört, egyre többen néztek rám úgy, ahogy addig soha. Pedig direkt vissza is vettem kicsit, mert nem tetszett, ahogy néztek.


Ha homokóra alkatod van, és ceruzaszoknyához megfelelő az alakod, akkor nagyon csinos vagy.

tegnap 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
18%

Azért van ez, mert rengeteg nő él a flörtölés, kacérkodásnak.

Nem ismered a nőtársaidat?

Nem egy nő szájából hallottam már, miszerint: imádok kacérkodni a férfiakkal.


De ha ennyire zavar a férfiak közeledése, miért nem változtatsz magadon, viselkedsz másképp?


Bár inkább ez valami feminista picsogásnak tűnik, amikor egy csúnyácska lánynak más nem maradt, csak a férfigyűlölet....

ma 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
92%

"De ha ennyire zavar a férfiak közeledése, miért nem változtatsz magadon, viselkedsz másképp?"


A nagy lófszt! Nem csinált semmit a kérdező. Nehogy már neki kelljen változtatni. Ráadásul munkahely, ahol aztán végképpen nincs helye az ilyne beszólogatásoknak a kollégák részéről.

ma 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
81%
2 Ezek a jelek ezek a gyáva pasiknak valók. Normál pasi lát 100 nőt, pl egy eseményen, tetszik neki 1,2, 20 attól függ hol nézi, néhányhoz odamegy kommunikálni annak a biztos tudatában hogy nem fog mind az ölébe hullani, csak mondjuk ha szerencséje van lesz egy, vagy 1 hónap múlva lesz. Sőt neki se biztos hogy bejön a nő csak elsőre tűnt úgy. Nem vár jeleket mint egy óvodás, hogy az az egy akihez életében hozzá mer szólni, az már eleve betegesen kiválasztotta őt ismeretlenül, és nulla kockázat biztos hogy kell a nőnek. Ez milyen kezdeményezés? Semmilyen. Ez sült galamb.
ma 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%
Tok mind1 hogy gyava, luzer, esetlen a ferfi ha a nonek bejon akkor a nyomulosok a kukaban landolnak..
ma 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
7%
Egy szép nő élete a koptatás. Ezért van kevés okos és szép nő.
ma 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
21%

A munkahelyemen van 30 és 56 között jó pár női munkatárs.Kettő kivételével férjezett,vagy kapcsolatban él. Érdekes módon pont ez a kettő, akik nagyon jól viselkednek emberileg,kedvesek,jó munkatársak és van tartásuk.

Az összesről,akinek kapcsolata van,azokról süt a frusztráltság,idegesség, a kielégületlenség. És ők azok akik nemhogy kacérkodnak,de kelletik magukat.

Van olyan aki fél óra alatt 10-15 alkalommal megy el olyan férfi előtt,aki nyilván tetszik neki. Ebédnél megy a vihorászás a férfiakkal,amit kiegészít a testbeszéd, ami magáért beszél. Hajak tekergetése, beletúrás,lábak rezegtetése, stb. Néha mi férfiak röhögünk ezen,mert ez már némelyik nőtől kínlódás " jaj vegyél már észre " módon.

Na és közben szidják,kibeszélik a férjeket,barátjukat...

Ami még elég szánalmas, ha itt bent mi, férfiak munkatársként kezeljük a nőket,tehát semmi magánduma, vagy átnézünk rajtuk,akkor nagy lesz a fejük, majd felrobbannak és még jobban megy a pózolgatás.

Nem hinném, hogy mi állandóan azon gondolkodnánk, hogy melyik nővel mit csináljunk, sokan ezt csak bebeszélitek, vagy nagyon is szeretnétek, ha ti lennétek a központi téma.

Még a főnök is azt a két szolid munkatársnőt értékeli, akik nem ilyen viszketegek.

Van két meleg férfi is nálunk, csendes emberek,jó munkaerők.Na még náluk is bepróbálkozott több nő,pedig tudják róluk mi a helyzet.Ez akkor kit is minősít, tisztelt hölgyeim? Hm ?

Lényeg, ne lakkozzátok magatokat, mert nem ti vagytok a világ tengelye !

ma 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
68%
17 Téged minősít, hogy ilyen szr munkahelyen dolgozol. Bár nem hinném hogy az összes haj beletúrás meg "lábrezegtetés" lol :DDDD az jel lenne, de a jövés menés sem, lehet csak nem bírják a bezártságot és legszívesebben kirándulnának, jobb híján bent tesznek néhány kört. Te meg tespedsz bent mint egy pletykás tégla, aki meg se mozdul odateszik-ottvan, de azért mindenkit ki akarsz figyelni.
ma 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Lássuk be ezt munkahelye válogatja, sőt sokszor a főnök. Nagyon sokat számít, hogy a vezetés hogyan viszonyul a munkahelyhez és a munkához. Neked szerencséd van, hogy ilyen helyen dolgozol, de sok helyen a laza nők adják a hangot. Ott a "normál" viselkedés a furcsa.
ma 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
79%

"Van két meleg férfi is nálunk, csendes emberek,jó munkaerők.Na még náluk is bepróbálkozott több nő,pedig tudják róluk mi a helyzet.Ez akkor kit is minősít, tisztelt hölgyeim? Hm ?"


Ez a duma 🤣

Ha még tudják is hogy melegek, akkor már végképp fel kellett volna neked tűnjön, hogy nem azért "rezegteti a lábát", mert le akarja cserélni a meleg pasira a kapcsolatát. Az meg hogy bent néha szidja a kapcsolatát, az meg ki tudja milyen, lehet csak összekaptak valami apróságon, vagy valamiben épp segítséget kér vélemyényt mert pl a férj hobbimotort akar venni pedig a gyereknek sincs kabátja, te meg rögtön kombinálsz.

ma 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!