Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért hiszik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hiszik azt hogy a nő minden reakciója flörtölés?

Figyelt kérdés

Még mosolyogni sem lehet, mert azt hiszik, akkor be akarok vágódni náluk. Ha kedves vagyok, ha szemüveget hordok, ha sokat nevetek, erre mind azt hiszik, értük van.

Múltkor felálltam a munkahelyemen a székről, lejjebb húztam a szoknyám és megkaptam, hogy ezzel a mozdulattal a fenekemre akartam felhívni a figyelmet. Hogy tessék??? Ceruzaszoknyát viseltem, az ülés közben felcsúszik. Ennyi volt az oka, hogy lehúztam. A szoknya se rövid, kicsit a térdem fölé ér.

Egy férfi már a kedvességet, segítőkészséget is szabad útnak tekinti. De miért? Ilyen a természetem! Ha nem mosolyognék, akkor meg egy morcos r.bancnak lennék elkönyvelve, ezt amúgy garantálom.

Miért hiszi azt a férfiak nagy része (nem mindenki, tudom!!!), hogy azért csinál a nő mindent, hogy felszedje őket? Hogy aki kedves az csak velük kedves és azért, mert akar valamit?

Én ugyanúgy bánok a bájgunár 30 éves kollégámmal, mint a 60 évessel.

Hozzáteszem: nem vagyok egy kifejezetten szép nő, még felesleg is van rajtam. Milyen lehet egy top10-es nőnek?



tegnap 22:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
52%
Ez a hozzászólás aztán nem kombinált:)
ma 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
61%
Hát ne haragudj de 90%-ra teszem hogy egy rosszmájú ember vagy aki mindenkiből a rosszat hozza ki a munkahelyén, igen minimális az esélye hogy az van amit írsz. És csak felhoztam pár indokot. Na ebben kellene kombinálnod, a megértésben, hogy mi lehet a kollégáiddal, nem abban hogy rosszindulatúskodjál.
ma 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
34%

Tehát adott egy rendkívül alacsony, túlsúlyos nő (kb. 10 kg felesleggel a Magyar Nemzeti Szívalapítvány referencia táblázata alapján), aki arra panaszkodik, hogy akaratlanul is felkelti a férfiak figyelmét.

Most egy pillanatra képzeljük el a fordított esetet, ahol egy 170 centis kis elhízott ürge (nagyjából ez a kérdező férfi megfelelője) azon siránkozik, hogy ha felhúzza a hasa alá csúszott gatyáját, máris rárepülnek a csajok:)))


A nehéz női sors!

ma 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
60%
Nem, itt a kérdező akiről beszél az a 17-es válaszoló. Pl ott van a kérdező nem is bomba, csak átlagos, de megrezegteti a lábát, és a pasi pletykaosztag szerint rögtön le akar feküdni a valamelyik munkatárssal, aki 2-en belül tartózkodik vele a zsúfolt kajáldában vagy irodában, vagy véletlenül ott halad el mikor beletúr a hajába. Mondjuk ha ilyenből több is van egy munkahelyen az kész rémálom lehet.
ma 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
2m -en belül tartózkodik
ma 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok annyira naiv, hogy azt higgyem bármelyik nő is velem akarna "flörtölni". Szóval nem minden férfi ilyen, sőt szerintem a legtöbben nem ilyenek.
ma 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
76%

4-esnél az igazság!

170/58, nagyon csúnya arcú nő vagyok. "Érdekes", tőlem nem hisznek annak semmit. Ha valaki néha mégis, akkor inkább megretten, mert "uhh, nehogy már egy rusnya kis béka..." 😱🤢

ma 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
73%

Ne is mondd. Az időjárásról beszélgetett velem egy 60 körüli munkatársam, de az is azt hitte akarok tőle valamit. Az apák gyöngyei, akik a kölykeikről beszélnek csak, én meg "ahamozok" bekómázós fejjel, szintén azt hiszik nyert ügyük van.

Már ha köszönsz nekik, attól is magömlésük van. Nem lehet velük mit kezdeni. Mostanában javasolni szoktam hogy menjenek el kurvázni, rosszlányozni (pókhálózás férfi verzója), mert már az agyukra ment a sperma/felszálltak a golyóik a fejükbe, akkor legalább megsértődnek és lekopnak.

A "porzókat" extrán basztatom; mi van, miért nem csináltok valami lakásfelújítást. Talán ha babaváróznátok, csokoznátok megint akkor kapnál otthon is egy kis akciót 😂 vagy egy kis adókedvezmény? Hmm?

ma 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
38%
Talán nem kellene folyamatosan hülyíteni a férfiakat, ha nem akarsz tőlük semmit.
ma 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
81%

Mert ilyen baromi egyszerűek és nem ismerik a testbeszédet se. Én még nem láttam/hallottam olyat, hogy az 500 ffi kollégából egy is elolvasott volna egy pszichológiával foglalkozó könyvet.


Anno szerinted miért találták ki ezeket a flörtölési jelzéseket a zsebkendőkkel meg a legyezőkkel??? Mert olyan satuk, hogy nekik ilyen egyszerű dolgok kellenek, maguktól rá nem jönnének.

ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!