Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért hiszik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hiszik azt hogy a nő minden reakciója flörtölés?

Figyelt kérdés

Még mosolyogni sem lehet, mert azt hiszik, akkor be akarok vágódni náluk. Ha kedves vagyok, ha szemüveget hordok, ha sokat nevetek, erre mind azt hiszik, értük van.

Múltkor felálltam a munkahelyemen a székről, lejjebb húztam a szoknyám és megkaptam, hogy ezzel a mozdulattal a fenekemre akartam felhívni a figyelmet. Hogy tessék??? Ceruzaszoknyát viseltem, az ülés közben felcsúszik. Ennyi volt az oka, hogy lehúztam. A szoknya se rövid, kicsit a térdem fölé ér.

Egy férfi már a kedvességet, segítőkészséget is szabad útnak tekinti. De miért? Ilyen a természetem! Ha nem mosolyognék, akkor meg egy morcos r.bancnak lennék elkönyvelve, ezt amúgy garantálom.

Miért hiszi azt a férfiak nagy része (nem mindenki, tudom!!!), hogy azért csinál a nő mindent, hogy felszedje őket? Hogy aki kedves az csak velük kedves és azért, mert akar valamit?

Én ugyanúgy bánok a bájgunár 30 éves kollégámmal, mint a 60 évessel.

Hozzáteszem: nem vagyok egy kifejezetten szép nő, még felesleg is van rajtam. Milyen lehet egy top10-es nőnek?



tegnap 22:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Azt hiszik róluk szól a világ.. csak hagyd rájuk.
tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
15%
mert amikor a nők "jeleket küldenek", akkor ennyire szokott telni tőlük
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Az a típusú férfi (vagy nő, mert abból is akad), aki így viselkedik, az a típusú paraszt, aki csak azzal viselkedik tisztességes, normális, urambocsá' kedves módon, akitől akar valamit, és azt hiszi, mindenki más ugyanúgy működik.
tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%

Neeem. Csak azon nők reakciói, akik tetszenek nekik. Itt dől meg az, hogy fogalmuk sincs semmiről.


Mosolygást a kövér/csúnya lánytól sima kedvességnek vesznek, mert nem kell nekik kövér/csúnya lány. Figyeld meg, ha valakire azt hiszik, flörtöl velük, az mindig egy szép, fiatal, csinos, vékony lány.

tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
39%

4


A kérdező pont hogy megcáfolta ezt.

tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#1 jogos, hogy rájuk kellene hagynom, csak kicsit idegesítő. Mert így olyan, mintha minden tettem egy kreált dolog lenne, hogy én szimpatikus legyek nekik. Miközben ez nem igaz.

#3 ebben van valami, igen!

#4 direkt kiemeltem a kérdésemben, hogy nem vagyok valami szép. Arról nem is beszélve, hogy 157 cm / 65 kg vagyok... Szerencsém, hogy homokóra alkatom van, de közel sem vagyok vékony!! Szóval ezért nem értem az egészet. Vagy ennyire ki vannak éhezve a férfiak, hogy mindegy hogy néz ki, de azért bepróbálkoznak?

tegnap 23:11
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen, #5, bocsi, nem láttam, hogy írtad.
tegnap 23:12
 8/29 anonim ***** válasza:
21%

Normális a súlyod, és a te véleményed, hogy nem vagy szép.


Mutass képet. (Nyilván ne, de érted.)


Nekem ez mind azt mondja, hogy csinos vagy.

tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
5# Attól még, hogy szerinte nem olyan jó nő meg van rajta felesleg, lehet csinos meg szexi a kollégák szemében. Szerintem én is tök átlag semmi extrán nézek ki, aztán mégis két kolléga nyomul állandóan. Az egyik nálunk is totál beindult múltkor, mikor odamentem, hogy kell-e neki segítség, közben meg annyi, hogy kis cég, nekem elfogyott a melóm, és nem tudok 70 emberből választani, akkor kinek segítsek, hanem max háromból és úgy tűnt, hogy neki kellene jobban. Erre rögtön örült a fejének, hogy én kifejezetten vele akarok dolgozni… Hát nekem pedig rohadt mindegy, én ültem volna inkább a seggemen és nyomkodtam volna inkább a telefonom, csak azt nem hagyják.😂
tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
15%
Amúgy én sokszor tapasztaltam olyat, hogy pont a kifejezetten szép nőknek sír a szájuk, hogy nem is próbálkoznak nála annál többet mint hogy kap 1000 tinder like-ot, meg insta üzenetet, pár messenger üzivel. Mondjuk ezt a tapasztalatot 3-5 nőböl szűrtem le. (Barátnőm + társaságából pár lány)
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!