Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az olyan nő,aki azért nem talál társat,mert extrém túlsúlyos?

Figyelt kérdés

Szerintem az ilyen nőkre is van "kereslet",vagy nem igazán?

Mekkora hátrány a nagy túlsúly a társtalálásban?



ma 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem mindig volt partnerem, jelenleg 12 éve élek párkapcsolatban.
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök.Szerintem is tévhit,hogy az ilyen alkatú nők egyáltalán nem találnak társat.
ma 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem mondja, hogy túlsúlyos embernek nem lehet társa, de az tény, hogy nem kapkodnak értük mint a csúnya emberekért sem.
ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kövér nők csúnyák? Én láttam több szép arcú,csinos kövér nőt.
ma 14:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Külön vedd a kettőt. Nem azt írtam, hogy a kövér csúnya emberek hanem a kövér és csúnya emberekért nyilván nem állnak sorban.
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szép az arca és kedves, akkor találhat. Nagyon soknak tetszenek a molett nők, az extrém már más kategória mondjuk.
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért nézd meg, milyen párjuk van…jellemzően hasonlóan tunya, rohadó fogú, ronda pasik. Ilyet találni szerinted teljesítmény?
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Akkor nézd meg egy plus size csoportot olykor ezek a nők chad férfiakal vannak együtt. Sajnos kövér férfiként soha nem lehet barátnőm és rossz ez a kettős mérce kövér nőnek lehet de férfinak már kevésbé.
ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha amúgy szép arcú és ápolt akkor egy nő minden súlyban és formában talál partnert mert a férfiak ízlése nagyon változatos.
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 csak mert millióból van kettő ilyen pár, attól még 99%-ban nem az a jellemző, hogy kipattintott sportos jóképű férfiak kocákkal lennének együtt. Baromi ritka kivételek.
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!