Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Perverz nők lányok hol , hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz nők lányok hol , hogy ismerkednek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy egy normális ismerkedésnél a nők zavarónak sőt bunkó dolognak veszik ha a pasi a szex témát szóba hozza. Így akkor hogy lehet "egymásra" találni a hasonló érdeklődésű vagy perverzitású partnereknek?

júl. 11. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Mi koze egy idegennek a nemi életemhez? Nyilván nem ismerkedik senki ugy hogy bemutatkozáskor a neve helyett a nemiszervéről fog tárgyalni.

Társker cseten is tiszta szánalom az összes "pasi" aki igy akar nőt fogni.

Menjenek pr.stihoz az ilyenek. Ott aztán lehet tárgyalni a nemiszervéről azoknak simán.

júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1 ahogy a szavaidból kiveszem te nem vagy túl nyitott szexuálisan az eltérő vagy különlegesebb dolgokra, így nem kifejezetten te vagy a megszólitott célközönség.

De azért köszi a véleményed.

júl. 11. 20:28
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Nincs összefüggés a szexualis nyitottság és aközött hogy idegenekkel nem tárgyalja vki ki a szexuális életét vágyait és nem igy ismerkedik.


Amugy a nőknek maga a férfi hozza meg a kedvét a szexhez, nyitja meg kulonféle pózókra, meg stb. A nagy semmire egy nő se izgul rá.

júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 azért azt megnézném mit szólnál ha megismersz egy normálisnak tűnő pasit majd mikor arra kerül a sor, előáll valami furcsa dologgal. Aki nem nyitott az biztos nem tud olyan szerelmes lenni hogy ilyesmit bevállaljon. És azért itt nem pózokról van szó. Ahogy írtam a szavaid szerint nem vagy érintett a kérdésben. Köszönöm
júl. 11. 20:41
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt már olyan pasim aki belevezetett ebbe abba, amiket utáltam is, de ott szerelem is volt, a másik meg hogy soha nem kért eröltetett semmit, hanem apro erintések néha itt ott, de abba is hagyja azonnal, honapok alatt is meglehet nyitni egy nőt ujdonságokra is.


Egy nőt ki lehet bontakoztatni azt mély kapcsolati bizalommal kötödéssel is ki lehet váltani, biztatassal is es soha nem erőltetve elfogadni a nemeket és úgyis.


Magamrol se hittem volna hogy olyanokat akarok majd vele amiket mindig is gyűlöltem elutasitottam. Na ő ért a nőkhöz.


Pr.stikon kivul senki nem akar lesz.pni se egy idegen f.szt.


A pasikban fura ez inkább hogy még olyanokkal is szexelni akarnak akikkel még soha nem is talalkoztak. Csak cseten már d.gásra mennek. Válogatás nelkul. Az se kell nekik hogy egyáltalán lásson élőben. Le akarják beszelni a szexet így előre.

júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 sajnos ez valóban igaz.
júl. 11. 21:16
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Mo.-n nincs, nem létezik ilyen beállítottságú nő.
júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom nekem eddig mindig szerencsém volt. Én nyitott vagyok de nem szeretem idegenekkel kitárgyalni ezt első randin. Max ha kiderül, hogy nem jó a szex akkor szakítunk. De bekem eddig mindig sikerült bevállalós srácokat kifognom. :D
júl. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Badoo
júl. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem erről az oldalról volt 1 pasi, akivel elsőre megértettük egymást szexuálisan🙃😇
júl. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!