Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Perverz nők lányok hol , hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz nők lányok hol , hogy ismerkednek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy egy normális ismerkedésnél a nők zavarónak sőt bunkó dolognak veszik ha a pasi a szex témát szóba hozza. Így akkor hogy lehet "egymásra" találni a hasonló érdeklődésű vagy perverzitású partnereknek?

júl. 11. 19:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 és van valami különlegesebb vagy csak szimplán a kémia és jó volt a szex? Van most partnered ?
júl. 12. 08:58
 12/17 A kérdező kommentje:

#8 és miért jobb akkor "csalódni" a szexuális dolgokban mikor már megkedveled a másikat ?

Főleg ha esetleg jobban bevállalósabb vagy nyitottabb vagy, bár ugye ez mindenkinek más. De nem értem miért nem lehet előtte megbeszélni mikor már látod hogy lehet valami hogy figyu én ezt meg ezt szeretem és így meg így. És ha erre negatív visszajelzés érkezik akkor kár és felesleges tovább vinni a dolgot. Szerintem.

júl. 12. 09:02
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Fel kéne nőni. A nő nem valami fura képződmény a punci körül, ami szükséges rossz. Próbálj meg emberként tekinteni rájuk. 19L
júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, ami azt illeti férjnél vagyok szóval akiről írtam a szeretőm volt kb 2 és fél évig.. De vele brutálisan jó volt a szex és a kémia is megvolt köztünk.Tavaly ősszel vége lett egyébként.

10 es vagyok!

júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Különleges nem volt, inkább azt mondanám hogy az újdonság varázsa😈😜 nah meg szexuálisan az újdonság!
júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#13 ki mondta hogy nem tekintek emberként rájuk vagy nem szeretnék kapcsolatot...

És ne haragudj 19 évesen azt mondani egy ismeretlen felnőttnek hogy ideje felnőni kicsit... naaa

júl. 12. 11:13
 17/17 anonim ***** válasza:
#19 szerintem 13asnak igaza van, és szomorú, hogyha felnőttebben gondolkodik 19 évesen mint te
júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!