Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hiszik el az extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el az extrém túlsúlyos nők,hogy egy normál alkatú férfi vonzónak,szépnek tartja őket,szívesen ismerkedne velük?

Figyelt kérdés
Rengeteg fajta ízlés létezik,ez miért annyira hihetetlen? Én csak ilyen nővel érzem jól magam,csak az ilyen testalkatúak vonzanak.

júl. 25. 10:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%

Mert ez fétis. Extrém ugyan nem vagyok, de nekem is furi volt, hogy valaki így akar engem. Bár én akarok még fogyni.


167/90

júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ez egy fétis, tehát nem épp normális és átlagos. Ha a férfiak 99.9%-a nem szereti őket, akkor joggal gondolják hogy nem vonzóak, mert a társadalomnak nem azok akkor sem, ha van 10 olyan akinek igen. Na már most, nekik tetszik valaki abból a 10-ből?
júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Ha az fétis,hogy tetszik nekem,így szeretem,akkor vállalom.Egyszerűen ők vonzanak,ennyi...
júl. 25. 10:14
 4/42 anonim ***** válasza:
62%
Hát én biztos nem látom annak az ilyen nőket!
júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Elfogadom,más az ízlésed.Tudom,hogy elég ritka a férfiak körében,hogy vonzódnak az erősen túlsúlyos nőkért,de én ettől még ilyen vagyok.
júl. 25. 11:13
 6/42 anonim ***** válasza:
54%
Oké, nem baj az! Én nem pontozok le senkit az ízlése miatt, ellenben sok sértődött emberrel. 😊
júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
49%
Senkit nem érdekel. A kérdésed csak ürügy arra, hogy reklámozd a hülyeséged.
júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem ízlés kérdése, egy egészségtelen, zabálós, nulla állóképességgel rendelkező emberhez vonzódni beteges dolog.
júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vagyok kövér, meg nő sem. De mikor mindenki rondaként kezel hidd el, nem fogod elhinni, hogy valakinek tetszel.
júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
43%
A 160 cm-hez 80 kiló vagyok és az önbizalomhiányom miatt hihetetlen, hogy normál testalkatú férfiaknak nem vagyok vonzó, no meg a visszajelzések miatt. Előszeretettel kapom meg a dagadt jelzőt a vékony, normál alkatú és sportos férfiaktól, míg a mackósaktól a bókot. A probléma az, hogy nekem meg ők nem jönnek be, így marad az egyedüllét.
júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!