Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hiszik el az extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el az extrém túlsúlyos nők,hogy egy normál alkatú férfi vonzónak,szépnek tartja őket,szívesen ismerkedne velük?

Figyelt kérdés
Rengeteg fajta ízlés létezik,ez miért annyira hihetetlen? Én csak ilyen nővel érzem jól magam,csak az ilyen testalkatúak vonzanak.

júl. 25. 10:04
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
*normál testalkatúaknak vonzó
júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a kövér nőket rengeteg kritika,gúnyolódás éri,ezért kevés az önbizalmuk.Aki extrém kövér,annak még kevesebb.Megtapasztaltam,mert voltak ilyen partnereim.Nem volt velük könnyű elhitetnem,hogy tetszenek,szépnek tartom őket.
júl. 25. 12:01
 13/42 anonim ***** válasza:
10%
#10 de akkor miért nem fogysz le, hogy a vékonyabb/sportos pasiknak is tetssz? Van fogalmad róla, milyen jó ilyen pasikkal kexelni?🤣Bőven megérné a befektetett energiát.
júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy kérdező miért írod ki ezt a kérdést százszor? Mindig ugyanazokat a válaszokat kapod.
júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
65%
13-as, képzeld, van fogalmam, mert gyerekszülés előtt és hormonzavar előtt, 51 kiló voltam. Igen, hagytak el a pajzsmirigyproblémával kezdődő elhízásom miatt. 95 kilóról sikerült is a kezelésekkel és életmódváltással visszamenni 80-ra. A doki szerint ezzel már lehetnéj elégedett, mert itt megállt több éve. Nem mintha magyaráznom kellene egy vadidegennek..... Az ízlést meg nem lehet szabályozni.
júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem tetszenek neked, csak fétised a háj.
júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%

1-es Szívesen megismerkednék,beszélgetné Veled,ha rám írsz privátban!


Én 40-es szingli pasi vagyok.

júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
35%
#15 senki nem mondta, hogy az ízlésedet szabályozd, pont ezért mondtam, hogy érdemesebb lenne lefogyni…de persze ha betegség áll mögötte, úgy nehéz.
júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Hogyne tetszenének!Csak ők vonzanak.Más alkatú nővel el sem tudom magam képzelni.Az igaz,hogy minél nagyobbak vonzanak./180-200 kg-os/
júl. 25. 12:17
 20/42 anonim ***** válasza:
49%

#17

Van párom így is. Tudja, hogy hormon bajos vagyok meg PCOS +IR.

júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!