Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy munka alapú társadalomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy munka alapú társadalomban miért nem állnak szóba a nők a normál munkásokkal társkeresőn?

Figyelt kérdés

Építőipari feldolgozóipari termelés húsipari munkások teszik ki az ország jó részét.

Manapság szinte minden férfi kollegám arra panaszkodik ha jól néz ki ha csak átlagos hiába próbálkoznak a nőknél vagy még a netes oldalon vagy első randi után vége az egésznek.Mikor szóba kerül ki mit csinál milyen melója van.

Pedig sokszor ezek a társkereső nők is 4-6 órát dolgoznak csak alig élnek meg és hasonló munkakörben vannak.


jún. 5. 08:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Szörnyű....
jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Sajnos sok ismerősömmel munkatárssal beszélgetünk erről de már senki nem tud semmit mondani hol volna érdemes ismerkedni.Olyan is volt akinek volt 3 randija majd közölte vele a nő jó fej szimpatikus csak nekivtöbb kell hogy valakivel együtt legyen.

Ilyen élethelyzetek után persze hogy befásul sok férfi az ismerkedésnél.

jún. 5. 08:22
 3/23 anonim ***** válasza:
38%
Mi az akadálya hogy tanulj, és pl programozó, mérnök stb legyél? Jobban fogsz keresni, kényelmesebb munkád lesz, és a nők is másképp állnak majd hozzád. A döntés a tiéd🤷
jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen "normál" beles, tanulatlan munkásoknak talán nem a tőlük 10-20 évvel fiatalabb, csinos, jó alakú, tanult nőknél kellene próbálkoznia, hanem a saját színvonalán. Amelyik nő napi 4-6 órát dolgozik, az egészen biztos nem hasonló munkakör, mint az építőipari/húsipari segédmunkás, max a ti csökött agyatokban egyenlő egy napi 6 órában dolgozó, egyetemet végzett, nyelveket beszélő, húsipari konszernnél dolgozó exportügyintéző meg a napi 16 órában az építkezésen gályázó félanalfabéta alkesz Jóska, csak mert kb egyformán keresnek.
jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Elképesztő, hogy ennyit csacsognak a pasik a társkeresésről és annak nehézségeiről. Az átlagférfi élete olyan, mint egy Szex és New York rész, ülnek, isznak, pletyiznek, hogy ezek a nők...
jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ha mindenki továbbtanulna akkor is el kell ezeket a melókat végezni.Az oda vezetne hogy tanult emberek csinálnák ugyanezt a munkát de akkor is gyárakban dolgoznának.

Nem értem ezeket a társkereső nőket.

Legyél önálló dolgozzál sportoljál kicsit legyen egy kis lakásod és utána azzal jönnek hogy ez nem elég.

Miért van ez így?

Mielőtt bárki mondaná nem gazdag nőkkel ismerkedik egyikünk se átlagos melós nők ők is.

Max irodai melósok.

Szóval ha ezek megvannak akkor mi az a plusz amit még elakarnak várni?

jún. 5. 08:31
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
#5 :D amúgy tényleg :D csak éppen szex és New York nélkül 🤭
jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Meg van ilyen ismerősöm is hogy tanár a végzettsége de rosszul keresett vele.Építkezésen melózik ebből jobban megél.De mikor ismerkedik mindig ezzel jönnek neki ha tanult akkor miért melózik építkezésen.

Utána mondja hogy töbvet keres.Tanárként kevesebbet keresne akkor meg azon akadna ki minden társkereső nő ismerkedénél.

jún. 5. 08:39
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a tesóm hentes. 17 éves kora óta kb 2 hónapig volt egyedülálló. Akkor csak alkalmi kapcsolatai voltak. Most 25 éves.

Másik tesóm gyárba dolgozik, szintén mindig van csaja.

Az én párom dolgozott épitőiparban is, amikor épp nem tudott elhelyezkedni szakmában. Nem gondolod hogy nem a munkával vannak a bajok, hanem a hozzáállásotokkal?

jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Én továbbra is azt mondom, hogy más az oka a sikertelenségnek. Én nem keresek jól, ennek ellenére több csajom is volt már és egyiket se érdekelte, hogy mennyit keresek. Igazából költenem se kellett rájuk, mindig a saját lábán állt minden partnerem úgy, ahogy én is. Ha megpróbálom reálisan keresni a sikerem okát ezek ellenére, akkor azt mondom, hogy többek között az lehet, hogy egészséges gondolkodású, értelmes és egész okos vagyok, jóindulatú egy kis lazasággal, pimaszsággal, jó humorérzékkel, pozitív kisugárzással. Emellett sportolok és nem dohányzok, nem iszok alkoholt. Ezzel együtt hozzá kell tennem, hogy megfigyelésem szerint köztem és a legtöbb általad leírt munkások között kifejezetten szembeötlő a különbség. Ezzel az információval kezdj amit szeretnél, ez az én 2 centem a témához.
jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!