Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy munka alapú társadalomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy munka alapú társadalomban miért nem állnak szóba a nők a normál munkásokkal társkeresőn?

Figyelt kérdés

Építőipari feldolgozóipari termelés húsipari munkások teszik ki az ország jó részét.

Manapság szinte minden férfi kollegám arra panaszkodik ha jól néz ki ha csak átlagos hiába próbálkoznak a nőknél vagy még a netes oldalon vagy első randi után vége az egésznek.Mikor szóba kerül ki mit csinál milyen melója van.

Pedig sokszor ezek a társkereső nők is 4-6 órát dolgoznak csak alig élnek meg és hasonló munkakörben vannak.


jún. 5. 08:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Én értelmiségi, középkorú nő vagyok, keményen dolgozom a saját területemen. Nincsenek averzióim azokkal szemben, akik más jellegű munkát végeznek, azonban nem vagyok képes olyannal randizni, aki nem végez semmilyen munkát.
jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, rengeteg nő pont a nagy valagú irodista férfiakkal nem áll szóba, még akkor sem ha ők is ott dolgoznak.
jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
20%

"keményen dolgozom"



Kemenyen tetszik bamulni a monitort.



"nem vagyok képes olyannal randizni, aki nem végez semmilyen munkát"



Tukrot is tessek a monitor fole/melle akasztani, hogy egyszerre bamulhassa a neni.....



40F incel

jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
13-as, látod, ez a viselkedés kizáró ok. 12-es.
jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
#6 ha nem lennél ilyen fájdalmasan egyszerű, akkor megértenéd "ezeket" a társkereső nőket. Ahhoz, hogy két ember között egyáltalán az érdeklődés, majd ennek a vonalán a vonzalom, szerelem és párkapcsolat kialakuljon, egyáltalán nem elég, hogy mindkettőnek van munkája, fizetése, meg van hol lakniuk. Alap a hasonló intelligencia, műveltség, humor, átfedés a kedvtelésekben, azonos értékrend, egyetlen intelligens, művelt, kulturált nő sem fog összejönni egy olyan pasival, akivel két értelmes mondatot nem lehet váltani.
jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

A gyári munkások nagyon visszamaradott gondolkodásúak általában. Dolgoztam már gyárban, de 10/10 pasinak két lábon járó punci volt a nő, az otthon gyereket nevelő feleségük "ingyenélő g3nyó" (szó szerint ezt mondták rájuk).

Hentes meg pl azért nem kellene, mert vega vagyok.


Nem kell mérnöknek lenni. Nem igazán bírom ezt a réteget se. Ezek meg már túl beképzeltek, és minél több a fizu annál fillérbaxóbbak.

A kutyát megb..nák 100 forintért.


A köztes réteg jön be. Pl autószerelő, kisgép szerelő, karbantartó

jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
Én mérnök lettem karbantartóból🤷 Kizárólag magam miatt, szeretek tanulni, fejlődni.
jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

39f incel mostmár 40f incel

Az a durva, hogy amúgy MC Isti is most töltötte be a 40-et:D, ez most esett le.

jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
25%

"Az a durva, hogy amúgy MC Isti is most töltötte be a 40-et"



Kivancsi lennek az asztrologiai kepletere :)



40F incel

jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Hámmer csak a pínz számít a mai magyar társadalomnak mindenkinek, de legjobban a nőknek. Az a fontos, hogy tudjon tejelni a pasi, akit lehet lejmolni:

[link]

jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!