Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan van hogy ajándéktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van hogy ajándéktól, pl. italmeghívástól, csokitól, rózsától, vagy akár ruhától, legdrágább étteremtől jobban tetszel egy nem golddigger normál csajnak akinek eddig közönyös voltál?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem működik, miért nem kopott ki, miért ad néhány madár is udvarláskor halat a másiknak.

jún. 4. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Apró fogyelmességektől természetes, ha jobban tetszik a másik. De ez nem azt jelenti, hogy 0 tetszés mellett ha adsz egy ajándékot, akkor egyből tetszeni fogsz. Hanem, ha valakivel ismerkedek és vonzónak találom, akkor jól esik, ha egy virág bolt vagy egy kis CBA mellett elhaladva eszébe jutok, és hoz nekem egy par száz forintos virágot vagy csokit (nőként én is meg szoktam lépni a páromat ilyen apró dolgokkal).

De nem az árától tetszik jobban a férfi, hanem a figyelmességtől, nem fog jobban tetszeni, ha pl egy 1000 Ft-os szál virág helyett hoz egy 32000-es csokrot…

jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt elég komoly különbségek vannak.

Egy italmeghívás teljesen természetes dolog, még csak nem is feltétlen romantikus. Én is meg szoktam hívni a barátnőmet (heterók vagyunk mind a ketten), illetve hívott meg már férfi is és nem randi volt.

Míg mondjuk egy ruha, mint ajándék több mint nyomulós és sok, akár kicsit beteges is akkor, ha nincs közöttünk semmi. Ha nekem egy férfi udvarlásképp egy ruhát adna, akkor egy életre elásná magát.

A virág olyan dolog, hogy lehet, hogy valakinek jól esik, más meg utálja.

jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig csak barátként tekintettem a páromra (idén lesz az esküvőnk), a végső löketet egy ékszer adta meg, amit tőle kaptam.


Nem drága, nem márkás, nem sokkarátos drágaköves.


Egy Legend of Zelda (mindkettőnk által imádott játék) inspirálta nyaklánc volt az: [link]


Eddig is pedzegettem az ötletet, hogy érdemes lenne-e magasabb szintre emelni a kapcsolatunkat, és maga a gesztus annyira megérintett, hogy már nem voltak kétségeim :)

jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Nálam ilyen nincs.Nekem az imponál, ha tettekkel bebizonyítja, hogy mivel tudná az életemet fellendíteni, ha kapcsolatban lennék vele.Itt komolyabb dolgokra gondolok.Lakhatás, számlák fizetése, stb stb.

Nem golddiger vagyok, hanem normális nő.Ha mindent egyedül csinálok, akkor nem kell férfi.Szép vagyok, nem fogok ingyen dugni egy férfivel meg nyomorogni mellette, házi csicskát játszani a semmiért.Aki velem akar lenni, az adjon rá okot, hogy jobban megérje vele lennem, mint egyedül.

Az nekem nem jó üzlet, hogy mosok, főzök, takarítok, szexelek, hallgatom a rinyáit ingyen.Azt az energiát amit ebbe fektetek a pénzkeresésre is fordíthatom, meg magamra.

jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Ja, ez lemaradt: miért is ne szeretnék valakit, aki jó hozzám?Hogy lehet egy olyan embert nem szeretni?
jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!