Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jutott ide az országban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jutott ide az országban a társkeresők többsége hogy normál melós emberrel már szóba sem állnak a nők?

Figyelt kérdés
10 éve még örültek ha becsületesen melózik a férfi most meg ott tartunk társkeresőn ha férfiként melózol és nem vállalkozó vagy vissza sem írnak.
jan. 8. 18:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
A világ tehet róla, minden az égvilágon drága és már nehezen él meg az ember egyedül is nemhogy ketten vagy hárman.
jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Ha tudnád erre a választ, akkor boldog lennél? Aligha.


Amúgy minél csórébb egy ország, annál inkább van jelen az a folyamat, hogy az emberek 1-2 gazdag köré települnek, az ellentétes neműek szexuális szolgáltatásokat, az azonos neműek az erejüket, eszüket, idejüket adják a gazdagnak.


Régen nem véletlen volt, hogy egy uradalmi családra jutott egy egész cselédsor.

jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De külföldön simán találtam melósként is nőt.

Itt meg már az első mondatoknál fennakad minden nő ha csak melós vagy.

jan. 8. 18:30
 4/23 anonim ***** válasza:
43%

En minden reggel lemegyek kávezni a cigibolthoz állqndoan ott vannak a munkások. Egyikhez hozzá is szoltam es másnap is "találkoztunk", aztán leejt ígyis az összes.

Nem hozzájuk nincs szolva hanem ök nem szolnak senkihez.


Másik boltnál meg mindig akkor indul el kocsival egy pasi mikor pont ott kávézom. Az is csak addig jutott el hogy egyszer megnézett hosszasabban.


Neha ugy érzem magam mintha csak egy kobor macska lennék.

jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%

4.


Na ja, a kocsisnál benne van, hogy rájött, hogy "úgyis 0 esélyem van nála!" és sóhajtás után elindult a napi robotra.

jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért itt keresel társat?
jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

"10 éve még örültek ha becsületesen melózik a férfi most meg ott tartunk társkeresőn ha férfiként melózol és nem vállalkozó vagy vissza sem írnak"


Húha, anemjóját. Bezzeg ha orbán viktor tudná ezt, biztosan nem hagyná annyiban! Szerintem írnod kellene neki, hogy tegyen valamit az ügy érdekében.

jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%

7.


Ez vicces volt?


Nem.

jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Mármint a diplomás, jól kereső nők, akik szeretnék, hogy a párjuk is legalább hasonlóan keressen? Mert ez valóban gyakori, de ez meg nem az ő hibájuk, nem náluk kéne próbálkozni.

A "normál melós emberek" többségének is van párja, szóval nincs miről beszélni. Az, hogy neked nem jön össze, egyéni probléma, nem azzal van a gond, hogy semmilyen nő szóba se áll a melósokkal.

jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%
Ezt én is csíptem anno mikor még aktívan kerestem. Kiderült, hogy gyárban melózok egyből váltottak. Az más kérdés, hogy annyit keresek amennyit ő diplomásként sose fog. A külső jobban zavarja ám őket mint, hogy mit csinálsz. :D
jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!