Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jutott ide az országban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jutott ide az országban a társkeresők többsége hogy normál melós emberrel már szóba sem állnak a nők?

Figyelt kérdés
10 éve még örültek ha becsületesen melózik a férfi most meg ott tartunk társkeresőn ha férfiként melózol és nem vállalkozó vagy vissza sem írnak.
jan. 8. 18:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Rendesen melózok van egy átlag kocsim egy Suzuki egy vidéki házam erre minden előbb utóbb azt írja miért nem lépek feljebb miért nem fejlődök?

2 országban éltem meló és pénz miatt mentem ki de ilyen szövegeket csak magyar nőktől hallottam.

jan. 8. 18:36
 12/23 anonim ***** válasza:
45%

"De külföldön simán találtam melósként is nőt."


Egy benszülött, csinos, diplomás nőt? Erősen kétlem.

jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

11.


Majd megtanulod, hogy az élet ilyen, ha eddig nem sikerült.

jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

"10 éve még örültek ha becsületesen melózik a férfi..."


Miért is kellene örülni annak, hogy valaki a legeslegalapvetőbb kritériumot teljesíti? Mintha én azzal házalnék, hogy remek parti vagyok, mert megvannak a végtagjaim. Abszurd.

jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
41%

Miert vagyok lepontozva? Komolyan ha munkasok mellé áll egy nő egyik se szól hozzá!

Le lehet tesztelni a lepomtozoknak.

jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy 10 éve te is 10 évvel fiatalabb voltál... 😜

Amit elnéznek a fiatal, szórakozásra meg könnyed kapcsolatra vágyó nők egy fiatal pasitól, azt egy komoly kapcsolatot kereső nő egy harmincasnál már nem fog.

Nem a világ változott ennyit, hanem elszaladt melletted a fiatalságod, és elfogytak a lehetőségek.

jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

15.


Csak tudják, hogy túl rondák, nem mernek próbálkozni sem. Megtanulták már hol a helyük.

jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Köszönd az instapicsaknak.
jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%

"Megtanulták már hol a helyük."


Bárcsak.

jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
67%

Az egyszerű melós miért nem válogat az egyszerű melós nők között? Nem szentírás, de valószínűleg az ilyen nőknél van a legnagyobb esélye.

Soha nem értettem, hogy gyártósoros Gyurinak miért a miniszoknyás, magassarkús, modell tipitopi Timcsikére fáj a foga? Teljesen más világ, más nézetek. Ettől függetlenül lehet közöttük kapcsolat, de elég csekély az esély rá.

jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!