Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hiszik el az extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el az extrém túlsúlyos nők,hogy egy normál alkatú férfi vonzónak,szépnek tartja őket,szívesen ismerkedne velük?

Figyelt kérdés
Rengeteg fajta ízlés létezik,ez miért annyira hihetetlen? Én csak ilyen nővel érzem jól magam,csak az ilyen testalkatúak vonzanak.

júl. 25. 10:04
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
32%

Nyilván azért nem, mert önbizalomhiánnyal küzdenek. 170 centi vagyok, 99 kilósan én sem éreztem túl jól magamat, 2 emeletet nem bírtam megmászni. Utáltam, ha valakivel találkoznom kell, vagy ha bele kell néznem a tükörbe.

18 kilót fogytam, azóta fel merek venni egy szoknyát, egy topot vagy egy rövidnadrágot és szuperül érzem magam. Bár valaki szerint még ez is extrém elhízottnak számít.

180-200 kg? Jóformán az ágyból aem tudna kikelni valaki ekkora testsúllyal.

júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
71%
Ezt.miért kérdezed meg állandóan? Eléggé telt alkatu vagyok, és maximálisan tisztában vagyok vele, hogy ilyen alakkal, maximum a csóró, mamahoteles szarkupacoknak kellek, vagy olyan lelki defektussal rendelkező pasinak, amit normál, egészséges lelkü nő, nem tud elfogadni.
júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
68%
Mondom, ez hájfétis.
júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Egyrészt egy 180-200 kg-os nő még simán tud mozogni.Volt ekkora kedvesem,s bejárt dolgozni,főzött, takarított stb.Igaz lassabban ment neki,pihennie kellett,de teljes életet élt.Az óriási tévedés,hogy a nagyon kövér nők csak defektes,mamahoteles férfiaknak kellenek.Tudok több ellenpéldát erre.Vannak olyan férfiak-igaz kevesen-akiknek az extra túlsúlyos nők kellenek,őket szeretik.
júl. 25. 12:52
 25/42 anonim ***** válasza:
52%
Jóhogynem a tolószékesek jönnek be. Kb. ugyanaz a kategória, egészségtelen dologra izgulsz (félreértés ne essék, a tolószékesek is ugyanúgy megérdemlik a boldogságot, csak kimondottan valami testi defektust támogatni beteg dolog).
júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
72%
🍿🍿🍿🍿🍿
júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Aha szeretned. A szemelyiseg nem szamit, csak az, hogy mennyit nyom a merleg. Mas a szerelem alatt egy teljesen mas dolgot ert, mint a merleg mutatoja. Sulyos fogalmi es pszichikai problemad van. Minel hamarabb felfogod, annal tobb eselyed van teljes eletet elni. Mindenesetre egy pszichologusnak is feltehetned ezt a kerdest.
júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Számít a személyiség is,de mindenki elsőre a külső alapján választ párt.Olyan nincs,hogy milyen kedves,milyen művelt,de külsőre egyáltalán nem tetszik,azért őt választom.Ha tetszik,majd megismerem a jellemét.
júl. 25. 13:50
 29/42 anonim ***** válasza:
47%
Oké, a kérdésnek mi értelme? Már megválaszoltuk, miért gondolják (joggal) hogy szinte senkinek se kellenek. Mi mást szeretnél tudni azon kívül, hogy bizonygatod másoknak, hogy neked ez a fétised?
júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
64%
Nem azt gondolják, hogy senkinek se kellenek,hanem hogy csak a háj fétises perverzeknek...oh wait...
júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!