Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hiszik el az extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el az extrém túlsúlyos nők,hogy egy normál alkatú férfi vonzónak,szépnek tartja őket,szívesen ismerkedne velük?

Figyelt kérdés
Rengeteg fajta ízlés létezik,ez miért annyira hihetetlen? Én csak ilyen nővel érzem jól magam,csak az ilyen testalkatúak vonzanak.

júl. 25. 10:04
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
56%

#29: "Oké, a kérdésnek mi értelme?"


Az, hogy ez a nyomorult (mármint a kérdező) be akar csajozni, és itt reklámozza magát. Csak azt felejti el megemlíteni minden egyes alkalommal (kérdése alatt), hogy ő már az 50-es évei második felében jár.

júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

24

És te is ellenpélda vagy? Mert élőben, valahogy még nem láttam ilyet

júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
10%

És ha fétis az miért baj?


Örüljön a zsírbálna, hogy bejön valakinek!

júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

#33: "örüljön"


Álmodik a nyomor.

júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
55%

33

Nővérem 110 kg, mégis olyan vőlegénye van, hogy nem hiszem el, és elotte sem volt gondja a pasizással. Állandóan zsongtak körülötte. Amit kiejt a száján, azt rögtön megkapja, 3 havonta wellnes, Maldiv's szigetek....tenyerén hordozza!

Én vékony vagyok, mégis csak a csóró mamahoteles, selejt talál be!

júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 gabor49 ***** válasza:
mert undorító még a látványa is
júl. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Én elhittem, mert úgy kinézve is kellettem.

De lefogytam, és úgy is kellek.

júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
29%

Mi a f..szért lehet kiengedni ezeket a kérdèseket?

Egy haldoklóhoz vonzódsz te beteg….180-200kilós nő, átlag női 165centis magassághoz számolva a bàrmikor meghalhat kategória.

Ugyanaz mintha a daganatos betegekhez vonzódnál.


Senki nem akar az undorító fétised tárgya lenni, még ott tiltakoznál hogy le ne fogyjon, meg ne gyógyuljon.


Jelentsétek a kérdéseit, ez az oldal nem fétis-társkereső! Elmebeteg.

júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Aki ilyen volt, nem okozott számomra megmagyarázni neki.


Pedig egyébként nagyon válogatós vagyok, például a mellméret:

eddig csak és kizárólag olyanokkal voltak, akiknek nagy, közepes, vagy kicsi volt... csak ez a három méretkategória jön be, de ezek nagyon

júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

*nem okozott gondot számomra megmagyarázni nekik


ma 15:08 voltam

júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!