Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is bánja hogy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is bánja hogy férfinak születt mivel párkeresés szempontjából átlagosként pokoli hátrányban van a nőkhöz képest?

Figyelt kérdés

Még ha a nő nagyon minimálisan is add magára van egy időszak az életében amikor hatalmas értéke van a férfiak szemében (18-25 év) és azért később is jó esélyei vannak pár találásra. Élőben folyamatos leszólítás online több ezer üzenet férfiaktól.


Ezzel szemben férfiként? 90% utolsó hulladék marad a nők többségének a szemében, csak felső 10% kap esélyt vagy figyelmet, az átlagnak vért kell izzadni egy átlagos nő megnyerésért is. Pl több ezer leszólítás amiből pár igent mond, vagy több tizezer üzenet online folyamatosan amig egy lehetőséget add. Borzalmas, bárcsak nőnek születtem volna.

De ez maradt pár keresés szempontjából a férfi lét a pokol kinok kínja



aug. 7. 22:00
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
85%
Akarsz szülni, menstruálni, kirityenteni magad, meg is venni a hozzávalókat, kozmetikushoz, fodrászhoz járni gyakrabban mint szoktál? Folytassam még, hogy miért könnyebb férfinak lenni?
aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

Szerintem könnyebb csak jól kell kinézni és válogatni a több tucat vagy száz vagy ezer jelentkezőből.


De mindegy nyilván ez csak elméleti dolog, mivel ennek született az ember el kell fogadni. A semmiből kell felépíteni magamat mert soha nem lesz értékem férfiként, soha nem fog szeretni nő amig nincs valamim mindenben mindent elérni fejleszteni. Férfi értéke meg amit elért az életben ha átlagos akkor talán egy átlagos nő figyelmét keltheti fel mindent beleadva


Ezzel szemben egy nő hatalmas értékkel születik, már azzal hogy létezik, és csak lassan idővel csökken értéke.

aug. 7. 22:04
 3/56 anonim ***** válasza:
90%
Én örülök neki, sokkal jobb dolgunk van. Ha akarunk valakit, kezdeményezünk, ha nem akarunk senkit, akkor nem. A nőket pedig mindenképp zaklatja több 100 idióta kb. mindenhol. Mindegy, hogy van-e párjuk, vagy nincs, mindegy, hogy keresnek-e, akarnak-e, mindig lesznek akik hajtanak szerencsétlenre és nem hagyják élni. Nekem jobban bejön, hogy csak rajtam múlik akarok-e ismerkedni és nem zaklat senki. :D Illetve ahogy egyes is írja, akarna a fene menstruálni, szülni vagy bármi hasonlót XD
aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Erről beszélek hogy több 100 próbálkozás akár több ezer hogy egyáltalán legyen vmi és menni és menni és csinálni és csinálni semmi sem biztos, én utálom ezt az egészet.
aug. 7. 22:08
 5/56 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy provokativ kerdes es a melegsegre akarja osztonozni a ferfiakat? Ocsmany!
aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

5,ös ez csak a te fejedben van.

Egy férfi csak nőhöz tud vonzódni, szóval a probléma pont az hogy férfiként sokkal nehezebb dolga van az embernek mint nőnek. Mivel nőket ostromolják, ők választanak

aug. 7. 22:10
 7/56 anonim ***** válasza:
83%
Jól van, inkább menj aludni. 😑
aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Hány nővel kell még eljátszani hogy ő mást akar, és csak legyünk barátok. Oh de utálom ezt a férfi életet
aug. 7. 22:12
 9/56 anonim ***** válasza:
64%
8. Sokkal.
aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, már megint ez a nőknek könnyű, a hétköznapi férfinak meg pokol. Nem a nők a hibásak, hanem a "férfiak". Idézőjelben, mert személy szerint nem tartom férfinak a SIMP-et. Ezeket kell okolni nem a nőket.
aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!