Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is bánja hogy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is bánja hogy férfinak születt mivel párkeresés szempontjából átlagosként pokoli hátrányban van a nőkhöz képest?

Figyelt kérdés

Még ha a nő nagyon minimálisan is add magára van egy időszak az életében amikor hatalmas értéke van a férfiak szemében (18-25 év) és azért később is jó esélyei vannak pár találásra. Élőben folyamatos leszólítás online több ezer üzenet férfiaktól.


Ezzel szemben férfiként? 90% utolsó hulladék marad a nők többségének a szemében, csak felső 10% kap esélyt vagy figyelmet, az átlagnak vért kell izzadni egy átlagos nő megnyerésért is. Pl több ezer leszólítás amiből pár igent mond, vagy több tizezer üzenet online folyamatosan amig egy lehetőséget add. Borzalmas, bárcsak nőnek születtem volna.

De ez maradt pár keresés szempontjából a férfi lét a pokol kinok kínja



aug. 7. 22:00
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell minden nonek szet sportolt, elegans, penzes ferfi .. de ez bem jelenti azt hogy az ellentetje megfelelne nekik.
aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
66%

#19

Na látod :D Ha most meleg lennél és én is, mindjárt össze is jönnénk, úgy elvarázsoltalak XD Nyilván növeli az önbizalmat a siker, és rombolja a kudarc, viszont önbizalom nélkül nehéz sikert elérni. Szóval belülről kell jönnie az önbizalomnak, minél jobban függetlenítve a külső hatásoktól. Vidámság pedig nem ezen múlik, nem ez az egyetlen dolog az életben ami boldoggá tehetné az embert.


Nem, nem ezt jelenti az erős. Éppen ellenkezőleg, az erős nem játssza el, hogy kőszikla, nem fojt magába semmit, sír is ha úgy adódik. A gyengék fegyvere a megjátszás és az elfojtás.

A határozottság sem azt jelenti, hogy mindig mindent megold, elintéz, sosem bizonytalanodik el. Nem végletekben kell gondolkodni.

aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
78%

A "kisugarzas". Vagy van, vagy nincs. Es fejleszteni sem lehet, mert transzcendens. Nem olyan, hogy megnovesztem, mint a szakallat. No, meg a hormonok is kozrejatszanak, hogy van-e "kisugarzas".



40F incel

aug. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
83%

Viszont akkor idezek egy masik kerdes alatt adott valaszbol:



"Azt figyeltem meg magamon is nőként, illetve másoknál is, hogy egy nőből arányaiban kevesebb férfi látványa vált ki szexuális vágyat, mint fordítva. Gondolom evolúciós oka van, tudatalatt dolog, hogy "a legjobb génkészlettel rendelkező örökítsen tovább", azaz a látszatra szimmetrikus arcú, széles vállú, keskeny csípőjű, lehetőleg izmos, erős, szabályos arcvonásokkal rendelkező férfi"



Kisse eles ellentetben all ezzel:



"külsőre elég ha nem nézel ki úgy, mint egy csöves ork"



Szoval, szerintem itt van egy kis zavar az eroben.



40F incel

aug. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

Nőként társkeresésben SOKKAL egyszerűbb dolguk van! Hiszen MINDIG a nő választ. Férfiként neked el kell érned, hogy kiválasszanak, nőként lehetsz totál passzív is, nálad fognak kezdeményezni és neked döntened kell.

A férfi kezdeményezhet akármennyit, lehet akkor sem lesz sikeres. Nőként ha párszor kezdeményezel (nem fogsz általában), akkor szinte biztos a siker, ha legalább átlagos vagy külsőre.

A nők minden korban "értékesebbek" voltak a férfiaknál, hiszen biológiai szempontból tekintve is így van: a sprema oclsó, mert végtelen van belőle, a petesejt drága, mert limitált. Ahogy az idő is sokkal limitáltabb egy nő esetében.

A nők könnyebben tudnak jól kinézni, hiszen van lehetőségük sminkelni, ha nem oylan előnyös az arcuk. Sok férfinek elég ha a nőnek jó segge és/vagy jó mellei vannak, sőt még akár az is bőven elég lehet ha csak cukin mosolyog és érdeklődő a férfi irányában.

A férfiakban a nők olyan dolgot keresnek többnyire, ami genetikailag determinált. És ezen kár vitatkozni. A férfiaknál a testfelépítés, a magasság, az arc szerkezet számít. Sokan állítják, hogy elég csak jól felöltözni meg normális frizurát vágatni, de ez hazugság.

Eleve a férfiakat érinti a kopaszodás, a nőket nem (csak idősebb korban mximum). A férfi nem kenheti ki magát, hogy szebb arca legyen és magasabb sem lehet. Izmosabb igen, de ha nincs jó testalkatod, csak rontasz a helyzeten. Pl. alacsony srácként, szar testarányokkal csak rosszabb lesz, ha még ki is vagy gyúrva.

Nőknél az a nehéz igen, hogy jól válasszanak és elviseljék az esetleges zaklatást, folyamatos nyomulást stb.

A férfiaknál elvárt minden más téren a sikeresség is: anyagilag, karrier terén, személyiségben. a nőknél nem, legalábbis egy férfi számára nem az lesz mérvadó, hogy milyen pozícióban van egy nő, hány diplomája van stb.

Hagyományosan a férfi a családfenntartó, neki kell megteremtenie a család eltartásához szükséges anyagi javakat, a nőktől ezt nem várják el. Nekik van lehetőségük lusta, unalmas emberként is jól választani és viszonylag gondtalan életet élni, egy férfinél ez nem áll fenn.

Nézzük meg a hajléktalanokat. 80%-uk férfi, ha egy férfi olyan helyzetbe kerül, hogy minden elúszik, senki nem segít neki. Nicns lehetőség alternatív megoldást választani, pl. szexuális szolgáltatást nyújtani, akár csak ideiglenesen.

Én azt látom ,hogy nőként a MAI világban sokkal könnyebb érvényesülni. Régebben persze más volt a helyzet, de manapság millió lehetőségük van. Az a baj a férfiak kezéből ki lett véve az egyik legfontosabb fegyvertény, hogy férfiak lehetnek. Ha nem néztél ki jól, de szorgalmas voltál és hajtottál, akkor simán találtál feleséget magadnak, te voltál a családfenntartó. Ma már ez nem számít, hiszen a nők is tanulhatnak, eltarthatják saját magukat, miért válasszanak ez alapján? Ugyanúgy a külső lett az elsődleges szempont, ráadásul már az a társadalmi nyomás sincs rajtuk, hogy férjhez kell menni, gyereket kell szülni.

Nőként ha te csak szórakozni akarsz, bulizni, nem akarsz elköteleződni simán megteheted és ugyanúgy ha akarod nem kell megvonnod magadtól a testi örömöket.

Én mindenhol azt látom ,hogy a fiatal férfiak szenvednek, csak tengődnek, míg a nők köszönik szépen jól elvannak.

Nyilván le leszek pontozva, de ez az én véleményem.

Ettől még NEM utálom a nőket és nem gondolom, hogy rosszabb lenne egyik nem a másiknál, viszont így látom a dolgokat.

aug. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

"A nőket pedig mindenképp zaklatja több 100 idióta kb. mindenhol. Mindegy, hogy van-e párjuk, vagy nincs, mindegy, hogy keresnek-e, akarnak-e, mindig lesznek akik hajtanak szerencsétlenre és nem hagyják élni."

Mondjuk ezt nem tudom, honnan veszi még egy a jelek szerint normálisabb/reálisabb gondolkodású férfi is. Nincs így. Nem mindenki Palvin Barbi! Engem nem "zaklatnak" sehol. Olyan helyen sem, ami elvileg ismerkedésre is alkalmas lehet. Úgy sem, hogy én kifejezetten nyitott vagyok, keresek. És akkor ebből a pozícióból kérdezném meg: mi könnyebb? Le sem szrnak, és én így nőként nem mehetek...

aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek ám sikereim nőként kapcsolatot összeszedni olyannal aki érdekel is, úgyhogy semmi se garancia
aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
60%
Pont azt bánom hogy nőnek szulettem igy mindig a pasi dönt marad e kihasznál e elvesz e vagy eldob e mint egy rongyot. Én meg akarhatok bármit.
aug. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

#26

Jó, költői túlzás volt a több 100, és nyilván nem igaz minden nőre, de azért a nők többségére mindig hajt valaki. Pont a nőktől tudom. Elég kellemetlen mikor a nő házas, ennek ellenére házas férfiak futnak utána a munkahelyén. Kb. az összes.

Dede, te is kezdeményezhetsz nőként, többségünknek nincs azzal problémája ha egy nő kezdeményez. Annyi, hogy ne legyen nyomulós. Elég ha egyértelműen az ember tudtára adja, hogy szeretne valamit, utána pedig pattoghasson nálunk a labda. Persze ki is lehet mondani nyíltan egy idő után ha nem akarunk semmit a másiktól, illetve azt is ha akarunk. Nem vagyunk már gyerekek, felesleges jeleket küldözgetni és játszmázni, a nyílt kommunikáció célrevezetőbb mindkét fél számára.

Annak pedig lehet ezer oka ha nem futnak utánad a férfiak. Ismeretlenül pedig nyilván fogalmam nincs miért nem futnak utánad, tippelgetni pedig nem szeretnék. :D Mondjuk azt hozzátenném, hogy van rengeteg férfi is akinek túl magas az elvárása a nőkkel szemben és a (nem létező) tökéletest keresi. Főleg külső tekintetében. Volt már rá példa itt az oldalon, hogy belinkelt valaki egy ,,átlagos" vagy egy ,,csúnya" nőt, aztán a képen egy nagyon is szép, jó nő volt...

aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon jó csajnak tartanak, folyamatosan leszólítanak az utcán, DE a párkapcsolatok terén szenvedek. Egyszerűen mindegyik csak megfektetni akar, de többre nem igazán vágyik.

Szerinted milyen érzés? Amikor ez mellé még társul az is, hogy hónapokon keresztül kapcsolatot hazudik. Ezt úgy kell érteni, hogy összejöttünk, de ő csak eljátsza, hogy kapcsolatban van. Mikor erre rájössz, szerinted milyen érzés?

aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!