Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is bánja hogy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is bánja hogy férfinak születt mivel párkeresés szempontjából átlagosként pokoli hátrányban van a nőkhöz képest?

Figyelt kérdés

Még ha a nő nagyon minimálisan is add magára van egy időszak az életében amikor hatalmas értéke van a férfiak szemében (18-25 év) és azért később is jó esélyei vannak pár találásra. Élőben folyamatos leszólítás online több ezer üzenet férfiaktól.


Ezzel szemben férfiként? 90% utolsó hulladék marad a nők többségének a szemében, csak felső 10% kap esélyt vagy figyelmet, az átlagnak vért kell izzadni egy átlagos nő megnyerésért is. Pl több ezer leszólítás amiből pár igent mond, vagy több tizezer üzenet online folyamatosan amig egy lehetőséget add. Borzalmas, bárcsak nőnek születtem volna.

De ez maradt pár keresés szempontjából a férfi lét a pokol kinok kínja



aug. 7. 22:00
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szar érzés de te VÁLASZTOD őt!

Az a gond a legtöbb mai nő nem tudja a férifak, az átlag férfiak mit élnek át. Hiszen az átlagos férfit észre sem veszik, nem is tekintik férfinek. Ezért abból a 10-20%-ból indulnak ki, akik esetleg potenciálisan szóba jöhetnek. Csakhogy mivel a legtöbb férfi le van szarva magasról, így a maradék, többnyire rohadt jól kinéző pasinak jut szinte az összes csaj. Férfi ösztönöket nézve nem nehéz rájönni, miért verik át a nőket. Ez nem is átverés csak egyszerűen megtehetik, hogy annyi csajt fektetnek meg amennyit akarnak és meg is teszik.

Valahogy a legtöbb nő ösztönösen az ilyen férfiakhoz vonzódik, aki átveri, megalázza őket ,akiknek csak ürítési célt szolgál a legtöbb nő.

Emlékszem anno exem mestélte, hogy volt egy srác akivel fiatalabb korában (ilyen tizen évesen) randizgattak, meg "jártak" is az egyik nyáron, aztán a srác egyetemre ment és utána azt csinálta, hogy a szülővárosában nyáron, az egyetemen meg szorgalmi időszakban "tartott" egy-egy barátnőt. Exem mondta, hogy milyen undorító dolog ez, meg ő soha nem jönne össze ilyen pasival, pedig amikor mi még ismerkedtünk a gyerek is elhívta randizni, de hogy ő (mármint exem) inkább engem választ. Na tippeljetek aztán 3 év elteltével kivel csalt meg és kivel jött össze, meg ki lett számára a tökéletes pasi... Szóval ennyit erről.

aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
60%

"Elég kellemetlen mikor a nő házas, ennek ellenére házas férfiak futnak utána a munkahelyén. Kb. az összes."

Nyilván az is egy szép nő. Sarkítok, de Varga Irén után nem futnak...


"Dede, te is kezdeményezhetsz nőként, többségünknek nincs azzal problémája ha egy nő kezdeményez."

- Többségeteknek "nincs problémája" vele, csak beárazzuk magunkat, és ennek megfelelő lesz a hozzáállásotok...

- Úgy nem lehet kezdeményezni, ha még csak valamiféle nyitottságra utaló (nonverbális) jel sincs, hanem levegő vagyok...


Amúgy nincs ezer ok amögött, ha egy nőre nem hajtanak. Egy van: külső. Előnytelen vagy nem elég előnyös. Varga Irén példája tényleg sarkítás, nem kell ehhez olyan szinten lenni, már egy semmi extra szürke kisegérség is bőven elég. Ezért "mondom", néhányan ezen az oldalon súlyosan el vannak tévedve. Ez az ostrom csak a kifejezetten szép, sminkkel, frizurával, öltözködéssel sokat variáló nők tapasztalata. Más meg egyenesen láthatatlan. Pont úgy, mint az átlagos vagy átlag alatti férfiak. Nincs érdemi különbség. A szépségeknek áll a világ, ma már csak az ő kiváltságuk a párkapcsolat vagy a szex.

aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
37%
Kispapám te hatalmasat tévedsz. A nők a férfiak 90%át csúnyának látják?? Érdekes elképzelés….valahogy a valóságban nem ezt lehet tapasztalni. Nézd meg a párokat….jóval nagyobb százalékban látsz olyan felállást ahol a nő a szebb a faszi meg jóval alacsonyabb kategóriájú. Fura módon ritkaságnak számít, hogy jóképű faszi mellett átlagocska vagy csúnya nő van…..ezzel meg is dőlt az elméleted.
aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

#32

Igen, ő is egy szép nő. A nők többsége szerintem szép, elég kevés olyan nőt láttam eddig akiben ne lett volna valami szép. Csak ugye sokan azt hiszik a szépség ott kezdődik amit látnak a közösségi oldalakon magukat mutogató ribiktől... Pedig nem, nagyon nem.

Jaj ez a beárazás :D Oké, biztos vannak ilyenek is, de szerintem nem ez a többség.

Kezdeményezni bárhogy lehet, az más kérdés, hogy sikerrel fogsz-e járni. Nyilván könnyebb ha vannak jelek, de ha vannak, akkor alapból fog kezdeményezni a férfi.


De most kb. ugyanúgy beszélsz, mint a kérdező. Akkor van igazán hátránya egy nőnek, ha tényleg nagyon előnytelen a külseje. Pl. kancsal, rosszak a fogai, aránytalan az arca és 100 kg felett van... Igen, akkor elég nagy hátránya van, de a smink, frizura, öltözködés közel sem számít annyit, mint ahogy gondolják sokan. Neked se bántásból írom, a kérdezőnek se bántásból írtam, de hozzá hasonlóan sugárzik belőled a negativitás. Ez ugyanúgy taszító mindegyik nemnél. Egy mosolygós, életvidám nő még akkor is vonzó, ha külseje, öltözködése átlagos vagy picit alatta van és sose sminkel. Ha körülnézel a világban, nem csak a szép embereknek van párkapcsolatuk. Ismerek kevésbé előnyös külsejő nőt, elmúlt 12 évben 2 párja volt, a mostani már a férje. Bár tényleg átlag alattinak mondanám külsőre, de van humora, értelmes, csupaszív nő. Az átlag emberek általában átlagosan néznek ki, átlagos párt is akarnak, csak sajnos sokan a végleteket nézik. Szélsőséges mind a két nemnél az, aki csak a top 10% legjobban kinéző ellenkező neműt akarja. Lehet közhelynek hívni, miszerint fontosabb a belső, de bizony így van. Sokkal-sokkal fontosabb. Külsőre elég ha talál a másikban az ember valami szépet, utána már jöhetnek a belső tulajdonságok. Akik csak külső alapján választanak, na azok teszik fel a rinyálós kérdéseiket, hogy mit tegyen, mert működésképtelen a kapcsolata, a másik lusta, nem csinál semmit, nem lehet vele kommunikálni, nem tiszteli stb...stb...stb...

aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos srác voltam. Aztán tanultam, edzettem, céltudatos és független lettem és így 30 fölött már király vagyok. Ilyen az élet, vannak győztesek és vannak vesztesek.
aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

Végülis beszéltem egy barátommal aki nagyon sikeres volt lányoknál/nőknél és lényegében szerinte ki kell tanulni és tapasztalni mit és hogyan kell mondani, viselkedni, kommunikálni hogy a legtöbb lány megkapható legyen, és ez csak folyamatos próbálkozás randi stb érhető el. Több ezer órája volt ebben amíg elsajátította. Utána meg érthető hogy élvezi sok férfi a munkájuk gyümölcsét hogy kitanulták hogyan kell érzelmet kiváltani lányokból nőkből, szóval mire ez meg van ki is égnek stb.


Talán egyetlen előny férfiként hogy "operációs" rendszer jobb mint nőknek, sokkal inkább racionális mint a nők érzelmi alapja így kevésbé vagyunk hajlamosak megtévesztés áldozatává válni, míg a legtöbb nő csak érzelmi alapon gondolkozik így tökéletesen manipulálhatóak bizonyos férfiak által, újra és újra.


Másik ahogy itt is látható írja nő hogy szép és csak azt szeretné hogy vki másért is szeretné mint külső vagy komolyan vennék. Itt a példa hogy lányoknál/nőknél szép külső szép belső is.


Az átlagos vagy csúnyácska sokszor kisebbségi komplexus hogy nem elég szépek igy azzal validálják hogy könnyen adjak magukat, tombolnak mert ezzel ugy erzik kivanatosak, szépek. Így a belső se olyan szép, mint egy valóban szép nőnél(hiszen ők nekik nm kell validácio heti szinten vannak leszolitva ha nem napi szinten)


Így férfi csak szép nővel lehet igazán boldog

aug. 8. 09:32
 37/56 anonim ***** válasza:
62%
Ja értem….ti válogathattok kedvetekre, mert hát egy férfi csak egy jó nő mellett lehet boldog. Fordítva viszont baszodjanak meg a nők.
aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
Én inkább választanám a teperést és a magányt, mint a szexuális zaklatást, amiben volt bőven részem nőként.
aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én nagyon élvezném a folyamatos figyelmet rajongást stb. Hidd el nincs rosszabb mint hogy teljesen közömbös vagy mindenki számára.


37,

Ilyet nem írtam és nem mondtam.

Ugyanolyan szomorú a magányos nők helyzete is mint a magányos férfiaké. Részemről boldogságot kívánok a magányos átlagos, csúnyább nőknek is.


De pont jó itt a példa hogy nincs rosszabb mint hogy senkinek sem kell az ember nemtől függetlenül, simán elcserélnénk folyamatosan figyelemre rajongásra és megállás nélküli jelentkezőkre.


Itt a megszólás arra volt hivatott hogy kiemeljem sokszor a legszebb lányok/nőknek van a legszebb belsője is.

Mivel a figyelemhiány sok nőnél odadobom magam minden férfinak reakciót vált ki, hogy úgy érezzem magam kivánatosnak. Szóval ezen nők hiába nem szépek mégis sokkal extrémebb életet éltek a validácio miatt mint a szép nők.

aug. 8. 10:18
 40/56 anonim ***** válasza:
62%

31

És mégis honnan vágjam le ismerkedési szakaszban hogy hazudik? Senkinek nincs kiírva a homlokára, hogy milyen ember valójában. Főleg hogy mindenki szereti kezdetekben a legjobb arcát mutatni. A férfiak meg kimondott szeretnek színészkedni....

aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!