Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan extrém túlsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan extrém túlsúlyos nő,aki olyan férfire vágyik,aki így szereti,így tartja szépnek,vonzónak?

Figyelt kérdés
Valóban nagyon nagy méretekkel rendelkező nőkre gondoltam.El tudják azt hinni,hogy így is szerethetőek,hogy egy férfi így is felnéz rájuk,tiszteli őket?

szept. 17. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Kérdezd még 50x meg ugyanazt...

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=extr%C3%A9m..

Hagyd már... Szerinted hány extrém túlsúlyos nő van itt? Lépj be ilyen Facebook csoportba, tuti találsz valami duci társkeresőt.. nem unod még?? Nincs is ilyen nő az életedbe, csak ábrándozol...

szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Gondolom csak ilyen létezik.

Melyik nő akar olyan férfit aki nem tartja vonzónak?

Nem is értem a kérdést.

szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Több ilyen alkatú nő írta azt,hogy kizárt,hogy valaki vonzónak tartja őt 170-180 kilósan.
szept. 17. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Amire 0.001% esély van is a kizárt kategóriába soroljuk, hiába van 0.001% esély.
szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
És akkor még kérdés, hogy nekik tetszel-e. Csak mert 170 kiló még nem garantált hogy mindenkit elfogad, aki őt is.
szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Több ilyen alkatú nő írta azt,hogy kizárt,hogy valaki vonzónak tartja őt 170-180 kilósan"


Igen de attól még ezt szeretné.

szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Jo budosek is ezek a nok..
szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os:nyilván,de nehezen hiszik el,hogy van olyan férfi,aki szépnek tartja őket.

7-es:az ápoltság nem a testalkattól függ.

szept. 17. 10:38
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

8. Aki ápolt, az ritkán hízik 180 kilóra, nyugodj meg..


De nem mindegy ez neked? Ha találtál már ilyen nőt, ha nem akkor sem vagy előrébb azzal, hogy itt nyomod nekünk ezt mindennap.

szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom olyan nőkre gondolsz akiket az ilyen doku csatornás műsorokban látni, azok nagyon kevesen vannak a világon is (szerencsére) és én még a 45 évem alatt egyet sem láttam a valóságban sem Magyarországon sem külföldön. Szóval elhiszem, hogy extrém nehéz ilyen párt találni aki ilyen de még gondolom más dolgoknak is meg kell felelnie, x korú, szép arcú, stb. Szerintem ez lehetetlen, mondj le erről mert nem fogsz ilyen párt találni reálisan ezt be kell látnod.
szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!