Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tartatok legideálisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tartatok legideálisabb korkülönbségnek?

Figyelt kérdés

okt. 15. 10:32
A kérdező szavazást indított:
Férfi 1-3 évvel idősebb mint a nő
Férfi 4-6 évvel idősebb mint a nő
Férfi 7-10 évvel idősebb mint a nő
Férfi 10-15 évvel idősebb mint a nő
A nő idősebb 2-5 évvel mint a férfi
A nő idősebb 5-10 évvel mint a férfi
49 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Férfi velem egykorú vagy pár évvel fiatalabb. Az idősebb férfiak ÁLTALÁBAN (tehát nem mind) rohadt unalmasak, zsémbesek, stb.
okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Férfi idősebb max 5 évvel.
okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Szintén tapasztalat a +5 év különbség nálam mindig szakitással végződött.
okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Férfi ha egyidős vekem. Max plusz 3 év !


28/N

okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a kb. 10-15 évvel idősebb férfi, de én ebben nem annyira magát a korkülönbséget látom, hanem hogy milyenek általánosságban(!) az azokba az évjáratokba tartozó férfiak, amiket ez az én esetemben jelent. Tehát úgy a '70-es évek végén/második felében - '80-as évek elején/első felében születettek. Számomra sokkal másabbak, mint akár a velem egykorúak, akár a pár évvel fiatalabbak (akiket már a Z generációba sorolnak). Az X vége-Y eleje generációban szoktam megtalálni mindazt, amit keresek és ami vonzani tud.
okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
No fiatalabb tolem minimum 7 evvel. 32f
okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintem 2-10 évig ideális, legalább pár évvel a férfinak idősebbnek kell lennie, az élettapasztalata és érettsége a nőknek már gyerekként is jelentős és ez maximum nagyon későn az életben változik, de a nők egyszerűen minden szempontból korábban érnek.


Nyilván aki csak répát keres az mehet 16-20 éves gyerekekre 60 felett is de nem erre irányult a kérdés hanem egy egészséges kapcsolatra.


10 felett szerintem már generációs szakadék van, tehát én pl. nem értem azokat a pasikat akik 10-15 évvel fiatalabb nőkkel vannak de egészségükre.


De hogy 4-6 év ne lehetne, szerintem annyi simán, sőt.

okt. 15. 11:41
 8/16 anonim ***** válasza:

4-6 év egyik irányba sem számít. 18 alatt persze, de 30 évesen? Aki ismer a való életben embereket, az nincs ezekre a semmi eltérésekre így rácuppanva.


De ha csak 32 éveseket keresel, leszűkíted a körödet nagyon. Magadat szopatod, de ha ízlik, csináld.

okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érnek korábban. Ez férfi bullshit amivel igazolni akarjátok, miért mentek rá a fiatalokra. Egyszerűbben jobban tetszik nektek a feszes bőr, felesleges tagadni, igazából ez normálisnak is mondható, senkinek nem tetszenek kifejezetten a ráncok (nőknek sem), csak van akiket kevésbé zavar vagy egyáltalán nem. Max annyi, hogy az igaz, hogy több nő akar családosdit játszani már akár a huszas évei elején is, mint férfi, de hogy mennyire érett ehhez a többség, azt hagyjuk inkább, a túltengő szaporodási ösztön semmilyen összefüggésben nincs a mentális érettséggel.
okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Statisztikák és kutatások alapján azok a párkapcsolatok, házasságok a legsikeresebbek, ahol a nő és a férfi nagyjából egyidősek, de mindenképpen egy korosztályba, generációba tartoznak.

Szóval a legideálisabb ha pont egyidős a két fél, de szerintem +- max. 5 év jó lehet, bár ez is inkább életkortól függ. Fiatalabb korban a kisebb korkülönbség is érződhet nagyobbnak, míg idősebb korban a 10+ év sem olysn durva már. Tehát minél idősebb az ember annál nagyobb lehet a korkülönbség szerintem.

okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!