Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerinted hány év korkülönbség...

Szerinted hány év korkülönbség a legideálisabb két testvér között?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 19:20
A kérdező szavazást indított:
0-2 év.
3-6 év.
7-8 év.
8-9 év.
10-12 év.
13-14 év.
15-16 év.
17-18 év.
18-20 év.
20 év fölött.
137 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
2-3
2020. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
max. 2 év
2020. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
50 év különbség a legjobb.
2020. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
2 ev maximum. 4 nel mar lesz olyan idoszak ahol pl a 16 eves kamasz menne bulizni es a 12 eves meg meg kicsi. Vagy pl a 7 eves ismolas a masik meg csak oviba megy eppen. De ugyis hiaba tervezgeti barki az idealisat (van akinek a nagy legyen mar sulis es o ujra babazhasson azaz pl 8-9 evvel kesobb vallalnak ujra gyeewket), ha az elet, es vagy a biologia kozbeszol. En akarhattam hamar testvert defolyton elveteltem. Mas meg elvalt.vagy olyan babaja vopt hogy orditott 2 even at minden ejjel es utana pihenesre vagyott vagy beteg babaja szuletett es kivarta amig ugy ahogy rendezodik az eletuk. Vagy van ahol az apuka beint vagy munkanelkuliek lesznek, meghal egy csladtag es igy tovabb.
2020. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk tesóimmal 10-10 év van. Én vagyok a középső. Szóval a nagyobbik 10-el idősebb, a kisebbik pedig fiatalabb. Kiskorban rossz volt. A nagy már nagy volt ahhoz, hogy velem játszon. Amikor én lettem nagy, rossz volt a kicsivel játszani. Viszont most, (40-30-20) már nem kívánnám másképp. Pontosan így tudjuk az élet nagy dolgait teljesen más szemszögből megközelíteni, jókat beszélgetni, hülyülni. :)
2020. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Köztünk öcsémmel 5 ev korkülönbség van. Az első egyetértésünk akkor volt amikor ő már 17 volt, én meg 22. Onnantól tudunk beszelni is egymással, előtte nem. Szerintem ennél kevesebb kell legyen a különbség. 5 évesen nekem már az is borzasztóan feltűnt, hogy mennyivel többet foglalkoznak a kicsivel. 7 évesen még gyakorlatilag már önállónak tekintettek, míg öcsém még 2 éves baba volt, és csak rá figyelték. Persze ez már szülő függő is.
2020. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Az egyik tesómmal 9-10 év van köztünk és a másikkal meg 6-7 mégis teljesen elhagyunk nem piszkáltuk egymást hogy jaj elmondanak anyunak hogy ha nem jatszol velem stb… de az közrejátszott hogy apa mivel én voltam a legkisebb nekem mindent megengedett és mindig nekem adott igazat! De soha nem bírná egyik gyerekét sem jobban szeretni. 😊azért is enged meg mindent nekem mert a testvéreim már ki küszködtek így nekem semmi dolgom nem volt 🤷‍♀️
2020. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kecskeméti-Varga Kata ***** válasza:
76%
Az élet megoldja,igaz többnyire nem úgy ahogy szeretnénk...Dédmamám az első gyermekét 17 évesen szülte,a hatodikat pedig 43 évesen. Így aztán anyám pár hónappal idősebb mint a nagybátyja 😊 A legidősebb meg a legfiatalabb testvér között pedig 26 év volt.
2020. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet a nagy korkülönbséggel, hogy a testvérek nem testvérekként, hanem már inkáb egykékként nőnek fel.

Rendesen játszani nem nagyon tudnak egymással. És még hozzá jö ehhez az, hogy ha pl a nagyobb 16 a kisebb meg 6, akkor a nagyobbra rásózzák a szülők a kisebbet, hogy vigyázzon rá, stb...

2020. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Öcsém 11 évvel fiatalabb, el se tudnám képzelni másképp. Egyáltalán nem érzem soknak.
2020. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!