Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 év korkülönbség nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülönbség nagyon sok? Vagy 11? mert én azt gondolom hogy annyira nagyon nem. Persze nem épp a legideálisabb, de azért nem is a legrosszabb. meg különben sem a kor számít, igaz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 16:59
 1/3 anonim válasza:
Ez igaz. De attól függ, hogy hány évesek. Hisz valljuk be, hogy egy 18 és 28 éves között nagy gondolkodásbeli eltérések lehetnek. De pl. egy 27 és 37 éves hasonlóbb egymáshoz. Sokkal több a közös témájuk, gondjuk, érdekük (család, munka stb.)
2009. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam amikor összejöttem a párommal, ő akkor 27:) Persze eleinte csak "jártunk" De nagyon nagy volt a szerelem, mindenki irigyelt minket. 22 voltam, amikor összeköltöztünk, mert jött a baba (terveztük). Most 30 vagyok, ő 40 hamarosan megszületik a 2. kisfiunk. Mai napig nagyon jól megvagyunk, ő büszke rám, hogy szép csinos fiatal felesége van, nekem pedig teljesen jó így, mellette néha még gyereknek érezhetem magam, persze ezt jó értelemben mondom:) Ő az idősebb, de nem igazán látszik köztünk a 10 év korkülönbség, senki nem hiszi el, hogy 40 éves. Fiatalítom:) Szeretjük egymást, nem veszekszünk, inkább kissebb viták nagyon ritkán, de annak is mindig nevetés a vége. Nekem pont ideális ez a 10 év:)
2009. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szüleim között 12 év van (anya az idősebb) már 8éve házasok minden rendben sokan mondták hogy úgysem lesz belőle semmi anya és az anyósa között eleinte meglehetősen feszült volt a hangulat de megbékélt vele:)
2009. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!