Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » És ha ez volt életem legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És ha ez volt életem legrosszabb döntése?

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottam a párommal 2 és fél év után. Az én részemről már elmúlt a szerelem, ő még mindig szeret engem. Nagyon jól éreztem vele magam, szinte sosem veszekedtünk és ő a legjobb barátom is. Viszont nem akartam becsapni azzal h vele maradok miközben már nem szeretem úgy, ahogy ő engem. De mi van ha mégis ő volt nekem az életre szóló társam és ez volt a legrosszabb amit tehettem? Előre is köszönöm a válaszokat. 20/L
2011. ápr. 13. 14:14
 1/5 szamóca. ***** válasza:
100%
miért nem bírjátok felfogni hogy a szerelem nem tart örökké? átalakul szeretetté, szeretetteljes kapcsolattá. ennek ez a rendje, és nem csapod be vele, nála is így lesz egy idő után. a rózsaszínfelhős szerelem csak a kezdeti része a párkapcsolatnak.
2011. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted már és mégis vele maradnál, akkor azzal nem neki hazudnál a legnagyobbat, hanem magadnak!

Jól döntöttél, ne legyen lelkiismeret furdalásod!

A volt pasid is megfog nyugodni, hidd el!

2011. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt írtad nem szeretet már úgy,de gondolkozol rajta és félsz attól,hogy megfogod ezt bánni,ez azt jelenti,hogy szereted még csak nem tudod a dolgokat hova tenni érzelmileg.Szerintem te már most bánnod a szakítást.
2011. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Tényleg nagyon erősen gondolkozom rajta h vissza kellene csinálni az egészet. Szerintetek akkor is lehet h ő az én örök társam ha sosem voltam úgy igazán szerelmes belé? Ha sosem volt az a lángolás, vibrálás? Inkább csak nagyon nagyon erős szeretet, barátság, kötődés?

2011. ápr. 13. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

első válaszolónak van igaza, a többieknek nincs....a szerelem nem örök, és ez nem hazugság



de komolyan mondom, sosem akarok olyan életet élni mint ti, mert a ti logikátok alapján mindenkit 5 évente ki lehetne dobni, szánalmas hozzáállás, veletek is ezt kellett volna tenni, amikor kisgyerekek voltatok, 5 év után kidobni.....ja bocs, most nem a családról volt szó! na de mit gondoltok, mégis hogy "készül" egy család? ennyit erről

2011. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!