Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Késői szűz társaim! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késői szűz társaim! Ti is gondoltatok arra, hogy egy szintén tapasztalatlannal veszítsétek el? Szerintem úgy talán könnyebb lenne... Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

ma 20:08
A kérdező szavazást indított:
Nem, le is írom miért...
Igen, le is írom miért...
Szerintem mindegy...
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Na mert nagyon abban a helyzetben vagy, hogy válogass.
ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez logikus lépés lenne, nem is értem miért nem bombázzák privikkel az incelek a femceleket?
ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Talán, mert nem ismerik fel egymást...
ma 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Pedig van egy hölgy, aki szinte minden válaszában leírja, hogy ronda és ez az egyetlen oka a magányosságának. Szerintem elég könnyen felismerhető.

Mondjuk érdekelne miért tartja magát rondának, talán egyszer majd ráírok, hátha kapok válaszokat a kérdéseimre.

ma 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg az, hogy valójában nem egymásra (hanem náluk vonzóbbra) vadásznak az incelek meg a femcelek is és talán pont emiatt szűzek még...
ma 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez érthető, de ha valaki éhezik, az nem steakre vágyik, hanem bármire amivel jól lakhat. Be kell érni a száraz kenyérrel is néha, ha már régóta kínoz túlságosan az éhség.
ma 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó lenne a hasonlat, de a helyzet inkább az, hogy az incelek/femcelek éheztetik magukat és nem egy kényszerhezlyzetről van szó, hanem egy tudatalatti döntésről...
ma 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezen a ponton teljesen mindegy, csak bejöjjön külsőre és legyen egy alapvető bizalom. Alkalmit azért nem akarok, mert ott több esélyt érzek rá, hogy rossz tapasztalat legyen + ne adj isten úgy jövök el hogy: ennyi volt? Tehát így full üresen, csalódottan, akkor nem tudom lesz-e kiút számomra a gödörből. Úgy is tudom, hogy nem lesz tökéletes, de azért az sem elfogadható számomra, hogy szörnyű legyen vagy kb egy maszti és az is a kényelmetlen verzióból.
ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fiúként jobban jàrsz ha egy tapasztalt csaj vezet be a dolgokba. Nàlam is ìgy volt. Az első baràtnő utàn màr magabiztosan szexeltem a többivel
ma 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlan nőnek se kellek,ami érthető,egy 3 évesnek fejlettebb a szociális készsége
ma 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!